Ölü Köpek ve Amp Orkestrası

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda c3po tarafından 11 Ocak 2005 tarihinde açılan konu

1. c3po

c3po

34
    0
    300
    Grubun ilk kaydı çok yakında (bir iki gün içinde) punkerland prodakşından çıkacaktır.

Ölü Köpek ve Amp Orkestrası:

mertcan-gitar vokal
    toygun-bas
    anıl-davul
    musta-vokal
    cansu-vokal
    aziz-vokal

2. bekliyoz kaydını bakam merk ettim.... mertcan tarz nasıl lan kılinkten farkı varmı tarz olarak...

3. c3po

c3po

34
    0
    300
    bilmiyorum ki vardır tabi yani kilinkin ilk demosundaki şarkılardan yeni şarkılarında farkı var bununda var tabi ama sen en iyisi kereme sor ona gönderdim kayıtları o dinledi.

4. hangi kerem çekimi....
    bide sanki burda daha çok mesaj vardı sevgli sitemin sevgili adminleri yine iş başında galba....

5. İsim mükemmel, şahsen çok beğendim... Kayıtları merakla bekliyorum :)

6. tamamdır ben istanbula gidince çekiden alırım demoyu.....

7. dinledim ve cok beyendim pure punk hiç acılımıı yok belki sadece sevene hitab ediyor ama bence super

karı vokal super olmus ne diim basarılar

izmir studyo adore
    ankara zıd muzikte demoları bulabilirsiniz

8. Ne Diyim ? :lol: Karı Vokal iyidir :wink:

9. karı vokel?????
    lan tarık biraz kibar ol lan.....:D:D:D

10. ölü köpeğin karı vokali kilink grubunun da bir nevi karı vokali olmuştur. cansu bacımıza başarılar

11. Bu tarz isimleri hiç sevemiyorum ama iyi çalışmalar dilerim. Demonuzu ben de bekliyorum.

12. demo için [email protected] a ulaşıın derim ordan daha başka istediğiniz turk punk demolarınıda alabilirsiniz.. ayriyetten ankaradaysanız zıd müzik diye bi mekanda vardır demolar ordan alabilirsiniz...... istanbuldan ise istiklal caddesinde atlas pasajında deform müzikte bulabilirsiniz... deform müzik eski kod yada decoded oluyor... ordan alabilirsinz.. ökvao dışında orda sabun ve harcıalem demolarıda bulunmakta yakında kılinkin demosuda orda olacak duyrulur.....

13. demoları ii hoşta keşke daha çok şarkı olsaymış

14. eet katılıyorum
    zaten yeni seylerde gelcek ama baska bi kadrpyla galiba

15. punkerland.com dan isteyen 2 şarkıyı dinleyebilir
    saı siyah bere,yemezsin biliyorum
    bi ara AYILAR dada vardı böle hatun vokal

16. ölü köpek ve amp orkestrasını tüm ailecek dinlioruz herkese tavsiye ediyoruz. niye gittin anlaadım diyorum ve ankarada demoyu isteyenler bulamayanlar bana ulaşsın diyorum. itinayla temin edilir

17. valla ben kilinktn daha cok seviyorum olu kopegi yani dinlemek daha guzel oluyo

sarkı sozlerinin konseptinide seviyorum

18. ben de seviyorum bu grubu önceden baya dinlerdim artık fazla dinlemiyorum ama iyiler..

19. kral kral nie gittin anlamadım epey hos sarkı tamgaz okveamp

Bu Sayfayı Paylaş