Altyapı Veya Midi Indirme Olayı Nasıl Oluyor ???

'Müzik Teknolojileri ve Kayıt Forumu' forumunda console tarafından 15 Kasım 2011 tarihinde açılan konu

 1. selamlar yabancı pop parçalar için altyapı indirebileceğimiz veya satın alabileceğimiz siteler bilen arkadaşlar varsa ve yardımcı olursa çok sevinirim..karaoke tarzı değilde üzerine davul ve gitarlar çalınabilecek şekilde olcak mesela.....
   
 2. selam eğer guitar pro programını biliyorsan, o program bu dediğin için en güzel çözüm bence..Çok kullanılan bir program olduğu için hemen tüm bilindik parçaların gp uyumlu midi dosyalarını bulman da kolaydır....piyasada müzik yapan ve altyapı üzerine çalan pek çok arkadaşıma bu seçeneği önerdim ve sahnede kullanıyorlar...örnek vermek gerekirse....europe un final countdown parçası (çok yaşlıyım evet :)))...) başındaki introyu ve parçanın ana melodisini çalan klavyeyi midi olarak indirir ve de bir sequencer programda (cubase, sonar vs...gibi) açıp güzel gerçekçi, orjinaline uygun bir klavye sesi atayarak kullanabilirsin.
   
 3. eğer bunları yapamam bana hazır lazım dersen....internette hazır backingtrack ler de bulabilirsin....ama bu kısıtlıdır.
   
 4. ilk okurken hayretler içinde okudum direk gitar pro dan açıp üstüne çal diceksin sandm :) ama dediğin çok mantıklı paylaşımın için çok saol..
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş