Pod Xt Live Usb Bağlantı Sorunu

merhaba arkadaşlar. pod xt live'ı monkey ve farm yüklemiş olmama rağmen bir türlü usb ile bilgisayara bağlayıp ton atamıyorum. farm 2 'yi crackli bir şekilde platinium versiyon kurdum. bu etkili olabilir mi? Şimdiden yardım edecek arkadaşlara çok teşekkür ederim. Bu başlıktan daha önce 100 kez açılmıştır biliyorum fakat bulamadım. Lütfen başlığımı kilitlemeyin.

dostum ses kartı olarak okuttun mu bilgisayarına. ben sırf ses almak için bir sürü program kurmuştum. bazı programları kurman sorun yaratablir ama önemli olan denetim masasindan ses kartı olarak görmesidir. ses alamiyorsan büyük ihtimal ses kartı olarak henüz görmemesindendir.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
yardımlar için çok teşekkür ederim. ses kartı olarak göstermemişim doğru. onu hallettim ama yine de aleti görmüyor bir türlü. çıldırmak üzereyim.

çok teşekkür ederim baya bir yol katettim diye düşünüyorum. vertigo gibi bir sıkıntım var daha fazla okuyamıyorum. yarın sabah çözcem bunları. tekrar tekrar sağolun. sorunu çözünce nasıl çözüldüğünü de yazcam buraya belki benim de yararım dokunur birilerine.

ben ilk yüklerken 5 gün uğraşmıştım. en sonunda line6 nın sitesindeki tüm programları yüklemiştim sinirden :) ve çalişmişti. ses kartı olarak görüyorsa eminim yüklenen programlardan henüz hala tam olarak yüklemedigin bişey vardır eminim. ses kartı için-usb için falan bir sürü programı var hepsini yüklemen gerekiyor :)

ben ilk yüklerken 5 gün uğraşmıştım. en sonunda line6 nın sitesindeki tüm programları yüklemiştim sinirden :) ve çalişmişti. ses kartı olarak görüyorsa eminim yüklenen programlardan henüz hala tam olarak yüklemedigin bişey vardır eminim. ses kartı için-usb için falan bir sürü programı var hepsini yüklemen gerekiyor :)

hala beceremedim. normal ses girişiyle bilgisayara girebiliyorum ama usb kablosuyla olmuyor . artık dediğin gibi yapacam. ne varsa indiriyim sağol dostum.

line 6 ürünlerini kullanırken aktive etmek gerekiyor, crack ile ilgili bir sıkıntı olabilir. monkey üzerinden bilgisayara tanıtmanız gerekiyor, bunu da online olarak yapıyor.

Geri