Gündemdışı XL

Gani Müjde'nin Ntv'deki programı hakkındaki görüşleriniz nelerdir ve takip ediyormusunuz :?:
ben programı çok başarılı buluyorum ve traji komik olayları irdelemesi oldukça hoş oluyor.ayrıca Gani Müjdenin konukları ve seyirci arasındaki diyalog müthiş güzel.kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim.

Gani Müjde hiç sevmediğim bir mizahçıdır. Programda yaptığı espriler berbat. Bu adam nasıl Türkiye'nin en ünlü mizah dergilerinden birinde yazar anlamıyorum. Ayrıca programda olmadık şeylere gülünmesi de çok sinir bozucu. Bence çok gereksiz bir program. Cüneyt Arkın konukken program biraz renklenmişti.

Asla kaçırmak istemediğim az sayıda programlardan biri. Çok keyifli, çok eğlenceli bence.. Bir daha Pınar Altuğ'u çağırmazsa keyifle izlemeye devam edicem. Yalnız telefon bağlantılarında konuşamıyo bu adam.. Zaman zaman abuk sorular soruyo.. O kadarda olsun.. Sonuç itibariyle çok keyifli bir program..

• Konu Sahibi Konu Sahibi
bungula demiş ki:
Asla kaçırmak istemediğim az sayıda programlardan biri. Çok keyifli, çok eğlenceli bence.. Bir daha Pınar Altuğ'u çağırmazsa keyifle izlemeye devam edicem. Yalnız telefon bağlantılarında konuşamıyo bu adam.. Zaman zaman abuk sorular soruyo.. O kadarda olsun.. Sonuç itibariyle çok keyifli bir program..

pınar altuğ yemek kitabı çıkartmış.kitap kapağınd pınar altuğ'un ismi ve resmi var.fakat tarifler ona ait değilmiş :!: :!: :!: (kendisi gündem dışında söyledi,bir de demesin mi ikinci bir kitap yazmaya başlayacağım diye :LOL: :LOL: :evil: )

o günki programda yavuz iyiydi :)

ii

oldukça ii oldugunu dusunuyorum ve kacırmamaya dıkkat edıyorum programın hakkını verıyor grek konuları gerekse sunuculugulya ganı mujde

Ben kendi adıma konuşuyorum bu programa gıcık kapıyorum neden derseniz Gani müjde'nin sürekli "halkımız ne kadar dümbelek ama biz ne kadar üstün zekalıyız" espirisinden başka birşeyin yapılmadığı bi programı sevmem söz konusu değil