Kardeşler Takımı

'Forum Meydanı' forumunda BypAnThEr tarafından 14 Ocak 2005 tarihinde açılan konu

1. Bu Zamana Kadar İzlediğim Askeri Filmlerle Hemen Hemen Aynı Güzellikte. Sahneler ve Oyuncular Süper. Ama Bir Kötü Özelliği Geceleyin Yayınlanması . . .

2. Sadece 10 bölümlük olup da en pahalıya patlayan tek TV dizisi.Spielberg ve Hanks bu diziyle ödülleri topladılar.Gerçekten hakediyor.Mükemmel bir yapım.Yayınlandığı ilk dönemde bayağı coşmuştum.TRT de iyi seslendirmiş.Tavsiye.

3. Valla süper bir seri bence de... baş eleman Winters diziye çavuş olarak başlıyo savaş bitiminde eleman binbaşı... Süper oyunculuklar hakkaten de... Özellikle 6. bölüm sanırım Bastogne bölümü favorim... TRT'de izledim yetmedi DivX'lerini topladım bi daha seyrettim... şahane şahane...

4. Band of Brothers hayranıysanız bence kesinlikle tv den takip etmeyin aptal bir dublaz bitmek bilmeyen reklamlar sizi yapımdan soğutuyo bence de divx lerini edinin alt yazısı gene BofB hayranı olan bir kişi tarafından oldukça iyi çevrilmiş

evet 6-7-8 ci bölümler savaşın en sıcak cephelerini anlatır ki hayatta kalan Easy bölüğü üyelerinin unutamadığı yegane cephedir

Diziyi izledikten sonra aynı isimli kitabı var onuda tavsiye ediyorum arkadaşlar tv dizisinde eksik kalan herşey kitapda mevcut

5. 2 sene önce TRT'de yayınlanmaya başlamıştı..bi arkadaş MegaVizyon'da bulunduğundan bahsetmişti..

6. Adamı askerlikten soğutuyor be :D :D :D

7. walla benim öle arkadaşlarım olucaksa seve seve giderdim izlediysen yaralı halde hasteneden kaçıp cepheye gelenler oluyodu sırf takımdan ayrılmamak için

8. çok keyif alarak izlemiştim harika bir yapım zaten tom hanks ve Spielberg varsa işin içinde kötü birşey çıkmasıda beklenemezdi

9. Şimdiye kadar izlediğim en iyi Tv dizilerinden biri diyebilirm. Bir de şu her bölümü başka yönetmene çektirme fikri çok hoş.

10. Gerçekten çok manyak bi dizi ama savaşın ne kadar acı ve kötü bişey olduğunu yeteri kadar anlatmıo...Size TAnrılar ve Generaller filmini izlemeniziz tavsiye ederim...

11. Bir çakmaga bu kadar küfür ettiğimi hatırlamıyorum...

12. sawaşın kötü bir şey olduğunu daha nasıl anlatsın ki insan o sawaş sahnelerini görünce zaten yeteri kadar ürperiyor we sawasın ne demek oldugunu anlıyor.we bu dizi bence sawaşı iyi bir şekilde anlatıo

13. tam arşivlik dizidir bu.steven ve tom babaya tebrikler.
    çok gerçekci sahneler var.ama illaki iğrençlik derecesinde sahneler olmasına gerek yok arkadaşlar.hem izlenebilmeli hemde ibret olmalı

14. Gerçekten mi? "AnlatMIO"mu? İzleme o zaman.O da anlatmıyorsa başka ne bekliyorsun?Daha başka nasıl birşey bekliyordun? Bu dizi savaşta yahudilerin ya da cephe gerisindeki generallerin tutumunu anlatmıyor.Zaten savaşın acı yönünü anlatan bir ton film var.Schindler's List ya da Eishenower ın Normandiya'ya 90 gün kala olan filmi ya da Amen'i izle.Bu dizi Easy bölüğünü anlatıyor. :arrow:

15. Yahudi kamplarını bulduğu bölüm harikaydı baya bi etkilenmiştim

16. ben bu diziye tapardım ya gerçekten her bölümünü izledim ilk trt de çıktığından beri izledim herşeyi ile çok güzel diziydi

17. bu diziden daha iyi bir sawas dizisi izleyen olduğunu sanmıyorum ?::.

18. bundan iyisini bilmiyorum

Bu Sayfayı Paylaş