Kardeşler Takımı

Bu Zamana Kadar İzlediğim Askeri Filmlerle Hemen Hemen Aynı Güzellikte. Sahneler ve Oyuncular Süper. Ama Bir Kötü Özelliği Geceleyin Yayınlanması . . .

Sadece 10 bölümlük olup da en pahalıya patlayan tek TV dizisi.Spielberg ve Hanks bu diziyle ödülleri topladılar.Gerçekten hakediyor.Mükemmel bir yapım.Yayınlandığı ilk dönemde bayağı coşmuştum.TRT de iyi seslendirmiş.Tavsiye.

Valla süper bir seri bence de... baş eleman Winters diziye çavuş olarak başlıyo savaş bitiminde eleman binbaşı... Süper oyunculuklar hakkaten de... Özellikle 6. bölüm sanırım Bastogne bölümü favorim... TRT'de izledim yetmedi DivX'lerini topladım bi daha seyrettim... şahane şahane...

Band of Brothers hayranıysanız bence kesinlikle tv den takip etmeyin aptal bir dublaz bitmek bilmeyen reklamlar sizi yapımdan soğutuyo bence de divx lerini edinin alt yazısı gene BofB hayranı olan bir kişi tarafından oldukça iyi çevrilmiş

evet 6-7-8 ci bölümler savaşın en sıcak cephelerini anlatır ki hayatta kalan Easy bölüğü üyelerinin unutamadığı yegane cephedir

Diziyi izledikten sonra aynı isimli kitabı var onuda tavsiye ediyorum arkadaşlar tv dizisinde eksik kalan herşey kitapda mevcut

Gerçekten çok manyak bi dizi ama savaşın ne kadar acı ve kötü bişey olduğunu yeteri kadar anlatmıo...Size TAnrılar ve Generaller filmini izlemeniziz tavsiye ederim...

uyesizadam demiş ki:
Gerçekten çok manyak bi dizi ama savaşın ne kadar acı ve kötü bişey olduğunu yeteri kadar anlatmıo...Size TAnrılar ve Generaller filmini izlemeniziz tavsiye ederim...
sawaşın kötü bir şey olduğunu daha nasıl anlatsın ki insan o sawaş sahnelerini görünce zaten yeteri kadar ürperiyor we sawasın ne demek oldugunu anlıyor.we bu dizi bence sawaşı iyi bir şekilde anlatıo

uyesizadam demiş ki:

Gerçekten mi? "AnlatMIO"mu? İzleme o zaman.O da anlatmıyorsa başka ne bekliyorsun?Daha başka nasıl birşey bekliyordun? Bu dizi savaşta yahudilerin ya da cephe gerisindeki generallerin tutumunu anlatmıyor.Zaten savaşın acı yönünü anlatan bir ton film var.Schindler's List ya da Eishenower ın Normandiya'ya 90 gün kala olan filmi ya da Amen'i izle.Bu dizi Easy bölüğünü anlatıyor. :arrow:

Geri