İstanbul Buluşmaları(Anadolu Yakası)

'Forum Meydanı' forumunda Guest tarafından 15 Ocak 2005 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. artık iyi bir buluşma yapmanın vakti geldi sanırım... hazır ben de istanbula gelmişken... :roll: diyorum ki 21.01.2005 olsun... bu bir WRock buluşmasıdır ayrıca... caddebostan migros önü, 13:30...

2. bayramın 2. gunu hmm nasıl uygun olurmukı herkese ve 2-3 kısı gelırse bırbırımıı nerden tanıcaz?

3. zaten WRock tayfası birbirini tanıyor... ben bağırırım "turkrock" diye... ya da numnaranı verirsin...

4. Tmm iyi olur guzel olıur ısallah bulusmalar ııyse gelırım hep

5. bu buluşma farklı ama diğerlerinden... :D

6. sonuç olarak hangi gün..? ve en önemli olay; sen gelebiliyor musun ekin?? WRock bluşmalarının isim annelerinden biri olarak diğer yaratıcının da gelmesini istiyorum ben...

7. ben gelebiliyorum tabiy(tabiy nereden geliyorsa...??) ki.. :roll: cuma günü... şimdilik gelenler şöyle sanırım...

-kleopatra
    -madden_da_third
    -özgün
    -JPW
    -demons

eceleri falan bilmiyorum... onlara biri haber versin... mesela sen...?? ama lütfen ece'den bir sorumsuzluk daha görmeyelim!

8. sen gelebiliyorsun tabiy... hihi...
    ya topici sohbet ortamına çevirmek istemiyorum da, madden'cim rocker89'lara sen ulaşmayı denesen daha başarılı olursun, çevremde herkes -9 kontörlü...
    ve gelenler listesi biçim değiştirip JPW, madden, kleo, parazit (forum dışı), demons, deniz (forum dışı), hobo, görkem (forum dışı) oldu son olarak...
    ayrıca caddebostan'da JPW'yi, hobo'yu ve görkem'i beklemeyin onlar direkt buraya geliyor..
    ee var mı gelen sayısını arttıran..?

edit: madden; söyle konuşacaklarına, gelenler içkilerini kafalarına göre alıp öyle gelsin lütfen... :)

9. simsiyah diye bir eleman da geliyor... :roll: şincik şöyle oluyor; biz buluruz heralde evi, değil mi?? :D ben irem'i aradım o eceye haber verip beni arayacaktım ama hala haber yok...

10. maddencim, siz bahariyedeki Broadway sinemasının hizasına gelince beni ödemeli ararsınız, ardından dümdüüüz aşağı inersiniz hiç bir sokağa sapmadan, zaten ben terastan el sallıyor olurum size... okiş? :wink:
    ayrıca simsiyah da buyursun gelsin...
    ne demiş mevlanamız? bâzâ! bâzâ! her ân çi hestî bâzâ! (gel! gel! ne olursan ol gel!)

11. ece ve iremden hala ses yok... erhan da geç gelecekmiş...

12. ne kadar geç? dosdoğru kadıköye gelir o zaman herhalde..?
    ayrıca simsiyah'la ikiniz bulabilirsiniz herhalde evi, değil mi?? :D
    en tenha WRock buluşması olacak bu ya... :?

13. güzeldi... :D

14. kesinlikle... :D 8O :D 8O :D :D :D

15. Benim katılabileceğim ve uygun olabilecek buluşma zamanı 12 şubattır.
    bu konuda bir ayarlama yapmanızı rica ediyorum.

16. arkadaşlar bi dahaki buluşmada bende sanırsam kesin gelicem..tarih saat farketmez:) nası olsa hep kadıköydeim grşmk üzere millet

17. 12 şubat cumartesi ye geliyor valla bana uyar, ben de gelmek istiyorum... nerde olacağını kararlaştırın farketmio!

18. ya elimden geldiğince izin almaya çalışırım, ama abimler son günlerde sıkı kurallar koyuyorlar... büyük ihtimalle gelemem ben...
    fazla ses çıkaran da yok anadolu yakası buluşmaları başlığı altında, buluşmak isteyip başarabileceklere başka katılımcı bulmak açısından bol şanslar...

19. 12 subatta ben kadıköyde olacağüım.
    jean paul, bizkit_boy, darkangel ve gelmek isteyen diğerleri ile.
    yer mekan belli değil
    ama jean paule ulaşın o ayarlasın

20. yaa bi dkka ya ben hep kkdıköydeyim vee bnde sizzlee olmk istiom gelebilirmiyim

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

Bu Sayfayı Paylaş