Mersin Buluşması

'Forum Meydanı' forumunda copadam tarafından 17 Ocak 2005 tarihinde açılan konu

1. işte yapılamayan veya yapılıp da genelleşemeyen buluşma...hadi yapalım şunu

2. Mersin buluşması için en uygun zaman yazın bence.
    Biraz sıcak oluyor gerçi ama sahil taraflarında yapılan bir buluşma hoş olabilir. :)

3. ben aslen mersinliyim yazın gelecem mersine
    punkreas mersin(emre) zati benim arkadaşım :)

4. valla ortak fikir olmadan tarih yazamayız bu suralar hiç sıcak değil mersin...

5. Valla ben de Mersinliyim aslen. Tüm yazım orada geçiyor diyebilirim. 1 ay Mersin'in içinde ( Pozcu'da ) 1 ay da Susanoğlu'nda yazlıkta oluyorum. Şöyle yazın bir buluşma olsa, Kızkalesi'ne gidilese, denize girilse... Offf offfff... Bence de Mersin buluşması en iyi yazın yapılır.

Edit: Ya da şöyle bir şey olabilir. Buluşma şu 2 hafta içinde düzenlenirse gelebilirim ben de... Tamamen bana bağlı Mersin'e gelmem. Gelecektim ama ektim bizimkileri. Olursa bi buluşma gelirim ben de...

6. yazın gidin şöyle viranşehir sahiline için doyasıya
    karışan falanda olmaz....
    en fazla balıkçılar gelir sigara ister :)

7. aynen strom a katılıyorum içmeli olsun ama haftaya cumartesi olabilir mesela kaçı oluyor...

8. deneyimli bir mersinli olarak söylüyorum(6 ay öncesine kadar oradaydım)
    önce şöyle saat 15-16 gibi buluşun...oturun bir yerde laflayın yemek yiyin...daha sonra alın alkollerinizi....gidin viranşehir sahiline(öyle çimenlik falan da var orada...) oturun ateş yakın...alın klasik gitarı....olmadı discman alın kolon takın.....gece boyunca eğlenin...yalnız sıkı giyinmek gerekir saat 5-6 da insan uyuşabiliyor(ben donma tehlikesi atlattım)......

olay budur...

9. bu arada yazın mersin deyim bende .....

10. evet storm gitsinler o güzelim uzun parkta..sonra bir tane doğu kökenli adam gelsin gasp etsin bunları olmadı 3-5 doğulu serseri gelsin kızlara sarkıntılık yapsın kavga çıksın olmadı 1 kaç kişi bıçaklansın..bırakın ya o güzelim memleket mahvolmuş hiçbirşey yapılmaz orada..yazık yazık nede güzel bi sahili var öyle..

11. ben o olayları çoktan aştığım için işleri biz sağlama alıyorduk(artık her türlü cephaneyi taşıyorduk) bazen gerçekten öyle durumlarda olay biliyor ama işte işi bileceksiniz... :wink:

12. yazın olsun o zaman

13. evet evet yazın olsun. şöyle güzel bi yerde olsun. denize falan girelim :) yapraklıda falan :)

14. yalnız duruma bakın bu mersin buluşması...herkes başka şehirden .. :D

15. Èvet ya yazın olsun Yapraklı'ya gidelim. Buz gibi sularında yüzelim. Dipten kum çıkaralım falan fıstık :) Sonra akşamında Yapraklı'da ki retorantda balık-rakı yapalım. Fasıl eyleyelim. Olmadı Kız Kalesi'ne gidip güzel bir barda içeriz sonra da sahilde sayko oynayıp, karetta karettaların geleceğini tartışırız.:)

Süper olur ama ya... Limonlu'da da olur. Uyar bana neresi derseniz. Susanoğlu'nda olurum heralde. Gitmem Pozcu'ya. Her yol mübah yani :)

16. bir saniye...ben yazın çoğu kısmını arkadaşımla susanoğluna dövme işinde çadırla beraber yaşayacağım sizde gelin müşteri olun :)

17. tamam işte ne yapacağımız belli olmuş...yaz'ı bekle şimdi!

18. bana her zaman uyar hem ortak konuları da konuşuruz. haftasonu tercihimdir...

19. hayda yaza kadar bekleyecek miyiz! ondan önce de yapalım

20. ben hep mersindeyim :p

Bu Sayfayı Paylaş