Animasyon Klipler

İlk olarak bunu yeri burası değil demeyin çünkü ben klipleri sanatsal açıdan tartışmak için buraya açtım ve ayrıca çizimsel başlıklar burada olduğu için burada açmaya bek sakınca görmedim. Şimdi asıl konuya geçelim:
Müzik piyasası en sonunda flash programından terfi edip 3 boyutlu animasyonlara geçebildi ama yine de güzel bir eser çıktığını düşünmüyorum. Şimdilik en iyi animasyon klip Manga'nınki gibi duruyo ama yine de başarısız bir klip bence özellikle gitar çalışlar ve o havadaki platformun altındaki kalabalığın dansı! beni olaydan soğutuyor. Ayrıca Duman'ınki flashda yaptığı klip bence şimdiye kadar tv karşısında yaşadığım en kötü anlardan biriydi.
Biraz uzun bir başlık oldu ama neyse siz ne düşünüyorsunuz?
(Burada kesinlikle müzikten bahsetmiyorum)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet çizimler baya güzeldi ama sonuçta o klibin de animasyon açısından iyi sayılabilecek bir yönü olduğunu düşünmüyorum

bana kalirsa manga grubu o kilp yerine var olan animelerin guzel sahnelrini kullanarak bir klip yapabilirdi bildigim bazi gruplarin boyle sarkilari var neden manga bunu yapmadi ki bolesi daha iyi lorud isimlerinde yakisirdi...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet bencede adamın biri Korn - Dead Bodies Everywhere e kendi çapında animelerden bir klip yapmış çok güzel mesela ben bearshare'den buldum araştırınca çıkıyor herkese tavsiye ederim

manganın klibi kesinlikle çok başarılı.neresini beyenmiyorsunuz aklım bi türlü almıyor ve neden destek çıkılımıyor bunuda anlamış değilim..

krankxx demiş ki:
Evet bencede adamın biri Korn - Dead Bodies Everywhere e kendi çapında animelerden bir klip yapmış çok güzel mesela ben bearshare'den buldum araştırınca çıkıyor herkese tavsiye ederim
Manga öyle birşey yapamaz sanırım bence telif hakkı sorunu çıkar. Ama klip benced e başarılı değil. Bu tür şeylere ne yazık ki destek çok az. Yavaş yavaş gelişiyor ama.

son zamanda baya çoğaldı animasyon klipler.. şimdikiler baya kötüydü açıkçası, ama gün geçtikçe iyiye gidiyor diye düşünüyorum.

bu duman'ın klibi gerçekten kötüydü ama iki üniversite öğrencisinin ödeviymiş bu klip.

manga nın ki ise, her televizyona çıktığında kapatığım klipler arasında... dans etmeye çalışan adamlar özellikle cidden hiç olmamış..

bi de kurban'ın hamur-animasyon klibi varmış.. izleyen var mı bilmiyorum...ben izlemedim açıkçası..

Kurbanın hamur klibi dediğiniz sorma'nın rtük tarafından yasaklanan klibidir ama gerçekten güzel ve gerçekleri anlatan bir kliptir kurt - kuzu olayı toplumsal olarak çok güzel işlenmiş bence

krankxx demiş ki:
Kurbanın hamur klibi dediğiniz sorma'nın rtük tarafından yasaklanan klibidir ama gerçekten güzel ve gerçekleri anlatan bir kliptir kurt - kuzu olayı toplumsal olarak çok güzel işlenmiş bence

haha süper ya, o zamanlar rtük iyi çalışıyomuş. şimdi biz çıplak, manasız klipler seyrederken uyuyor, zamanında çok çalışmışlar... :x

klip gerçekten iyi mesajlar veriyor, eğer buna yasaklıyorsa söyleyecek sözüm yok ne diyeyim;

akıllanmıycaz... :evil:

Geri