Şans Kapıyı Kırınca

Ferhan Şensoy gibi tapılacak bir insanın oynadığı filme gitmemem mümkün değil. Zaten sadece onu görmek için gidiyorum. Yoksa filmde ilgimi çeken başka bir şey yok ama çok orijinal ve kaliteli bir filme benziyor aslında. Zaten Ferhan Şensoy'un olması o filmin orijinal ve kaliteli olması için yeterlidir ama Ferhan Şensoy'un olması dışında ekstradan böyle iyi özelliklerinin olması da filmi daha çekici yapıyor.

dün akşam zagadalardı. güzel program oldu ama beni kübaya götürmeyi unutmuşlar :p ferhan şensoy'un "hacı komünist" deyimi güzel olmuş. film de sıkı bir komedi olucak gibi. bekliyorum...

İzlediğim en güzel Türk filmiydi. Filmin eğlendirici olmasını bırakın bir sanat eseri. Yönetmenin ilk filmi olmasına rağmen çok başarılı, görüntüler çok harika, çok otantik, oyuncular - özellikle Ferhan Şensoy- çok iyi. Ayrıca film çok orijinal. Bence diğer filmlerle hiç vakit kaybetmeyin.

Vizyondaki diğer Türk filmlerine göre iyi sayılabilir ama genel çerçevede KÖTÜ!!! Bende mi bir sorun var bilmiyorum ama gülmedim 100 kere daha da seyretsem gülmem! Canım Türkiye'min mizahı afedersiniz osuruğa, harekete gülecek kadar yozlaştı mı? Hiç sanmıyorum! Benim gibi mizah dergilerini takip eden bir çok kişi de bana katılır diye tahmin ediyorum.. Yanılıyor muyum?

MeSSiaH_sic demiş ki:
Vizyondaki diğer Türk filmlerine göre iyi sayılabilir ama genel çerçevede KÖTÜ!!! Bende mi bir sorun var bilmiyorum ama gülmedim 100 kere daha da seyretsem gülmem! Canım Türkiye'min mizahı afedersiniz osuruğa, harekete gülecek kadar yozlaştı mı? Hiç sanmıyorum! Benim gibi mizah dergilerini takip eden bir çok kişi de bana katılır diye tahmin ediyorum.. Yanılıyor muyum?
Ben de mizah dergilerini takip ediyorum ama sana katılmıyorum. Ferhan Şensoy gibi Türk mizahının ustalarından birinin oynadığı bir filme kötü denilemez.

ben bu filmi 3 ay önceden seyrettim :) www.sanskapiyikirinca.com u bizim şirket yaptı...ama ben ayrıldım işten (mail atın siteyi beğenmedik diye :LOL: )..

neyse oyuncu kadrosu var ama memet ali alabora örneğin anca 1 dakka çıkmış..doğa rutkay da öyle..zaten vizyona girdiği sinemalara baktım çok azdı...bana göre hababam sınıfından bin kat iyi bir film çıkımıştı ama hababam sınıfı daha çok sinema da vizyonda..ben montajlanmamış haliyle pek beğenmemiştim ana bir değişiklik yapmadılarsa konu olarakta bana göre basit..ama tabii gülmek isteyen içi güzel ;)

Geri