İnanılmaz Aile

'Forum Meydanı' forumunda DPRM_PES_ARTIK tarafından 23 Ocak 2005 tarihinde açılan konu

1. Bugun bir arkadaşımın zoru ile gitme durumunda kaldım...Filme girerken utandım çünkü içerde küçük çocuklar vardı ben bir girdim hacı sakallı uzun boylu deve gibi bir adam yüzüm kızardı :D

Neyse filme gelelim...Bence çok güzel bir animasyon olmuş.Önce ön yargı ile gittim ama çocuklardan çok ben etkilendim diyebilirim :) ..Çünkü her saniyesi atraksyondu...Animasyonda olsa aldı götürdü..konusuda çok güzeldi...Özellikle filmdeki arkaplanına bayıldım...

2. O tür filmleri hiç kaçırmam, çocukların gürültüsü çok olur gece seansına giderim genelde. Şrek vs. çok eğlenceli. Kaçmaz öyle filmler.

3. Ön yargı vardı ilk girdigimde ama çok dehşet bir animasyondu herkese tavsiye ederim...ekşinı bol bir film :D

4. benim de acaip hoşuma gitti bu film...senaryo yaratıcı, değişik...kahramanların her birinin de özenle hazırlandığı belli çünkü gerçekten kaliteliydi...izlemeyenler izlesin !!

5. 70 yaşımda olsa da gideceğim bu filmlere. Buna da gittik arkadaşla (zaten tek kazık kadar adamlar bizlerdik) baya beğendim, ancak Finding Nemo yine de hala en iyisi benim için.

6. Ben bunu izleyeli nerdeyse herhalde 2 ay oldu. Size katilarak super bir animasyon oldugunu bende dusunuyorum. Zaten gunumuzun animasyonlari cocuklardan cok yetiskinler icin. Örnegin Shrek de yapilan cogu sakayi cocuklar anlamaz bile. Su son yillarda animasyonda yeni bir dönem acildi ve bu filmde öbur filmler gibi sahane....

7. ben istedim gitmeyi ama arkadaş ne bu çocuk filmi falan dedi ama gidicem elbet :D

8. Tavsiye ederim morhatun...pişman olmassın hatta inadına o arkadaşınıda götür...

9. bence pixar ın en iyilerinden kahraman oldusunu (batman süperman vs)
    çok güsel ti-ye almışlar bence herkeze tavsiye ederim...

10. ya gidilmez mi bu kadar yorumdan sonraa :D

11. izediğim en iyi 3-D animasyondu mükkemel çok eğlenceli karakterler diyaloglar flm süper ötesi....

12. bebekleri rullaz walla film in sonunda çıktı ama benide gülmekten öldürdü :lol:

13. o bebeğe(jack jack) hasta oldum zaten...bi tel saçı var çok şirin =)

14. :lol: :lol: :lol:
    aklıma getirdin yaw ehehe gene sırıtmaya başladım inceden

15. ben tek kelimeyle süpper bi film :!: :D
    herkes koşa koşa gitsin...
    gerçi ben evde seyrettim ama bile yetti yani...

16. en kısa zamanda gideceğim film.

17. sinemaya girerken bide elime süt tutuşturdu adam çok mutlu oldumiçerde ara ara çocuklar sapıttı ama olsun gerçekten çok güzeldi buz devrinden sonraki en çok güldüğüm eğlendiğim animasyon oldu adamları takdir etmemek elde değil ben ettim şahsen

18. Mutlaka gece gidilmeli... Çocuklarin sesinden filme konsantre olamiyosunz...

Ama mükkemmel bir filmdi... Animasyonda daha ne kdar ilerlenebilr bilmiyorum...

19. pixarın hangi animasyonu kötü ki ? inanılmaz ailenin devamı gelir.

20. bence hiç guzel değildi film 8 yasındaki kardeşimle gittik gulduğum tek sahne kucuk çocuğun agzındaki sakızın patladığı sahneydi ondan baska hiç bi sahne abartılacak kadar guzel değildi evdeki warner bross cizgi filmlerinden farkı yoktu bence. zaten metropolde kucucuk bi sinema salonu ayırmıslar en onde izlerken boynum tutuldu..