Mor ve Ötesi

birmanya demiş ki:
;mvönün ne zaman hangi programda olacağı veya nerde performanslarının olduğunu nerden öğrenebiliriz?tv pek izlemediğim için reklamlarıda kaçırıorm,ancak arkadaşların haber vermesiyle izleyebiliorm.keşke öyle bişey olsada kaçırmasak....
genelde bu forumu takip edersen, yeni gelişmelerden ve konser, program bunun gibi şeyler öğrenilebilir... tabii resmi sitelerine de girebilirsin... mesela uyuzz dan 6şubat 20:00 de akustik konser vereceğini öğrendik...(vs. vs.) ayrıca bugün istiklaldeydim hangi kafayla çıktıysam valla havanın kötü olmasına rağmen yine kalabalıktı imza günü, içeri girmedim bile zaten eve dönecektim, imza alan var mı??

Benim gittiim konserlerinde Kurban'in Burak ve Ozan Tugen de vardi..
Saglam caldilar.. Güzeldi..

kitap mı yazacakmış??? yakışır ve kesinlikle mükemmel bir kitab olur diye düşünüyorum!!! öyle bir zekadan öyle bir kafadan öyle bir kişilikten boş şeyler çıkmaz ... okunur valla...

arkadaşlar şu kitap meselesine açıklık getirmek istiyorum harun bi programda söylemişti röportajda yanlış yazmışlar onun böyle bi niyeti yokmuş sadece sorulan soruya cevap vermiş ama her zamanki gibi bizim medya lafı çarpıtmış "kitap yazmayı hiç düşündün mü?" gibi bi soru sorulmuş o da "güzel bi fikir olabilir ama benim şu an için böyle bi düşüncem yok" demiş

zeynep_busra demiş ki:
arkadaşlar şu kitap meselesine açıklık getirmek istiyorum harun bi programda söylemişti röportajda yanlış yazmışlar onun böyle bi niyeti yokmuş sadece sorulan soruya cevap vermiş ama her zamanki gibi bizim medya lafı çarpıtmış "kitap yazmayı hiç düşündün mü?" gibi bi soru sorulmuş o da "güzel bi fikir olabilir ama benim şu an için böyle bi düşüncem yok" demiş
teşekkürler açıklık getirdiğin için.sevindim mi desem üzüldüm mü desem bilemedim şimdi ama bi kitap yazsaydı kesin acayip satardı imza günlerinde felan kitabı imzalatırdık :D

aslında gerçekten süper olur ve yakışır... aslında benim hala umudum var... =)) neden derseniz? yılbaşı gecesi tv8 de bir programda '2005 te değişik, ilginç ve süpriz projelerimiz var' dır gibilerinden bişeyler söylemişlerdi... ukala sunucu bayan da 'aaa lütfenn söyleyin merakta bırakmayın hayranlarınızı' demiş mikrofonu kerem k. ya uzatmış kerem de 'mesela bir kitap olabilir di mi?' diyip bakışmışlardı.. valla bilemeyeceğim.. göreceğiz...

Bana o şaka gibi gelmişti ama olabilir de.Ben de sevinirim ama konuya bağlı gidip de kalın bilimsel bişey çıkarırsa kaç kişi okuyabilir yada okur ki...

bi kere bütün mvö hayranlarının bazılarının bilinçli fakat çoğunluğunun bilinçsiz bi şekilde alacağı kesin... eğer böyle bişey olursa belki şu değişen kitle çıkan kitabı anlamaz da sadece müziğini dinler oturur aşağıya... bilimsel bişey olacağını sanmam fakat kalın ve ağır kitap olabilir, zaten aksi hali mümkün değil gibidir... şu anda çok çok hayal aleminde konuşuyoruz fakat eğer bi kitap çıkarsa dediğim gibi satış rekoru kırar fakat sanıyorum bu rekorun yarısından azı özümseyebilir kitabı...!!!

neler olmuş neler!!!nese şu türkçe tv deki programda son albümlerindeki tüm parçalarının ingilizce kayıtlarının hazır olduğunu söylemişti harun..belki sürprizleri budur... :?: ayrıca harunun gelin-kaynana programları için söylediği "amaçlanan türk kadınını olduğu yerde durmasını ya da geriye gitmesini sağlamak"lafı güzeldi...bu arada albümü bulabileceğim yerleri söyleyen arkadaşlara tşk.ederim..izmirde olduğum için ank.da şansım yok..böyle ara ara girebileceğim için size iyi sohbetler...

mor ve otesinin bundan once 3 albumu daha vardı ilki 'ŞEHİR' 'bırak zaman aksın' ve 'gul kendıne' hepsını tavsıye ederım yanlız ılk albumu bıraz zor bulursun ;)

slm arkadaslar forumu cok uzun zamandan beri takip ediyorum ve uye olali cok uzun zaman oldu mvoyu yakindan katip ediyorum yurt disinda yasadigim icin onlarin konser imza gunu gibi etkinlerini burdan takip ediyorum cunki baska onlarin yaptigi isle ilgilenen forum yok, hic yazmadim cunki benim sizinle paylasicak bir konser veya kulis anim yok sizin yazdiklariniz sayesinde konseri izlemis kadar oluyorum ama dunden beri yazilanalar cok canimi sikti ve yazmama sebep oldu lutfen aldiris etmeyin ve seviyeli bir sekilde devam edin gerci beni de isyan etirdiler ama olsun sadece muzik ve mvonun yaptigi isler konusulmasi dilegiyle

Wahrheit demiş ki:
radiohead e de benzetenler çok oluyor... güzel müzik yapıyorlar demek ki!!!

yaa bi grup'a benzetiyorum ama tam kesin değil..Travis'de olabilir..BDV'daki klip sahneleri sanki Placebo gibi.hatırlayamıyorum hangi klipde gördüm benzer sahneleri..çıldırcam..

soran insanların adamların özel hayatlarıyla veya cinsel tercihleriyle ilgili sorularına her an maruz kalıp bıkanlardan mısınız örgütlenelim birleşelim

neyse ciddileseyim soran kişilerden birine şunu dedim bi daha ağzını açmadı" sen ... sahısla çıkıyon demi a bu kız gibi yoksa sen ...""arkadaşlar siz nasıl rahatsız oluyorsanız onlarda oluyor onlar maymun deil insan"gerçi kavramak ve kabullenmek için bayağı düşündü ama

Artık burada işim kalmadı benim.Forum hakkaten b.ka sardı.Ama bu olay son iki gündeki mesajlarla değil,forumun 200 küsür sayfa olmasını sağlayan arkadaşlar sayesinde oldu.Bakıyorum da keremlover ya da onlyyouharun nickli arkadaşların yazdıklarına bir anda forum ayaklandı herkes bir anda mvö nün müziğini konuşmaya başladı.Peki zamanında sayfalarca 'harunun sevgililerini,gay olup olmadığını,abuk subuk konuları' bu sayfalara taşıyan arkadaşlar kimlerdi?Burada defalarca aynı konuları gündeme getirmekle ve sayfa sayısını arttırmakla MorVeÖtesi 'dinleyicisi' ya da 'fan' ı olunmuyor.Nick falan söylemiyorum ben,üzerine alınan alınsın.MorVeÖtesi forumundaki arkadaşlara laf yetişmez farkındayım..Bu yazıyı okuyan 'dinleyiciler' de artık buraya yazı yazmasın.

Arkadaşlar selam.
bu forumu uzun zamandır takip ediyorum.bu kerem harun muhabbetinden sıkıldık artık.Hala ısrarla bu konu üzerinde durulmasının nedenini anlamadım.Bu adamlar 10 yılını müziğe adayıp uğraşmış 5 tane albüm çıkarmış.müziklerindeki büyük ilerleme,şarkıları vs. dururken hala "yok harun daha güzel,hayır kerem süper" gibi muhabbetler niye?Sizce bu yapılanlar onlara ve onların uğraşlarına haksızlık değil mi?Sen o kadar emek ver albümün çıksın,şarkıların düşünülmeden,öylesine dinlenip,müziğin tartışılacağına tipin tartışılsın.
Lütfen artık bu tür şeyleri yazacaklar hiç yazmasın daha iyi.geyik için değil,eleştiri ya da yorum yazalım lütfen.
Önceden de gördüğümüz gibi Türk milleti olarak tüketici bir toplumuz.Öne çıkan ve beğenilen birşey varsa hemen onunla ilgileniriz sıkılınca da bi kenara atarız.Bunun MOR ve ÖTESİ için de olmasını istemiyorum.MvÖni tüketmek böyle kolay olamaz.
Şu ana kadar foruma hiçbirşey yazmamıştım belki pat diye çıkıp böyle yazınca "bu kim ya" diyebilirsiniz ama gerçekten çok rahatsız oldum ve ne düşündüğümü yazmak istedim.
Bu üye olan dörtlünün de aynı anda üye olup çok benzer muhabbet yapmaları bana da garip geldi bu arada.
:!: :?: İyi akşamlar herkese...

Geri