Photoshop

böyle bir başlık açtığımı unutmuşum evilpupil zaten süper şeyler yapıyor futurist te öyle ama diğer arkadaşların bilmiyorum kendim birşey yapamadığımdan ne kaliteli ne kalitesiz anlıyamıyorum :(

İlk resme biraz sharpen uygularsan birazdaha belirgeninleşir ayrıca yüzden aslana dönüştürdiğin dokulara birazdaha çalışman lazım... ;) eline sağlık Diğeride fena olmamış...

photoshop hakkında çok övgü aldım. Bilene kolay program diyolar. Photoshop la ilgili en iyi dersi hangi site yada kaynaktan alabilirim. Photoshop cs kullanıyom. diğer sürümün derslerindende öğrenebilirmiyim? Bende photoshop camiasına katılacam hayırlısıyla :D

futurist demiş ki:
Uzun yıllar Photoshop kullandıktan sonra derimki en iyisi Freehand ya da Illustrator. Çok daha esnek çalışma imkanı sağlıyor özellikle de piksel ya da 2d çalışmak istiyorsanız. Gimp kullandıktan sonra da Photoshop kullanası gelmiyor insanın. Ama alışkın olmayanlar için belki sıkıntılı gelebilir Gimp.
Ama yine de Freehand derim, hepsinden daha donanımlı. Vektör çizimler de üstüne yok.

Ya bu freehand veya Illustrator, fotoğraf işlemeye de yarıyor mu peki?? :roll:

Bir de bunlardan gif olarak mı çıktı alınıo yoksa dönüştürücü kullanmak mı gerekiyor? Nasıl düşük bir cümle olduysa bu da :D

Bunlarda benim Ulead PhotoPlus 4 ile yaptığım çalışmalardan bazıları. Yeterli zaman ayıramıyorum ama bende kendi kendime yap-boz mantığında çalışıyorum. En azından kimseye muhtaç olmuyorum :)

art1.jpg

art2.jpg

Çıkarmayı planladığım şiir kitabı için bir kapak denemesi!

art3.jpg

art4.jpg

art5.jpg

art6.jpg

art7.jpg

Bir zamanlar çıkan EP için kapak çalışması...

Yorumlarınız merak etmiyoum desem yalan olur!

Photoshop cok güzel bir porgram iki bucuk aydir kullanyiorum bu kisa zamandada cözdüm diye bilirim ama photoshop ile ilgilli daha ögrene bilicegim coook seyler var...
süper bir siteyi taniyorum ama burdan link vermek yasakdi galiba :roll:

kardeş anlatılmazz yaşanır yani bekliceksin o cd alıp evirip çevirip bakıcaksın o zman aanlıcaksın heee diceksin ben ne kadar verdim bu cdyee 2 bucuk lira verdinse tamam yırttın ama yookk eğer 100 lira verdinse soğuk suyla yoğurdu karıştırıp bi güzel içiceksin sorası malum oturup ağla :D

Geri