Elektro Gitar Tamir

'Elektro Gitarlar' forumunda enginnn_ tarafından 14 Aralık 2011 tarihinde açılan konu

1. arkadaşlar elimde 15 -20 yıllık bir gitar var gitarın gövdesine herşey yapılmış vasat durmda yanlız kendimi bildim bileli yatğın altında duryo aklıma yattı bir luthiere sıfırdan boyatmayı düşndüm ancak ulaştığm kişiler ya uçuk fiyatlar verdi (300-400tl) yada basit gitarlarla ilgilenemdikelrini söylediler bildiğinz mütavazi tanınmamış işini baştan savma yapmayan kısacası beni geri çevirmeyecek bir usta tanıyormusnz yardımcı olursanız sevinirm

2. sen boya hacı. kim olsa o fiyatı vericek sana. düşük fiyata amatör ruhlu profesyonalite bekleme kimse uğraşmaz. allahın karsından bu işi organize edemezsin zaten kendin yap daha tatlı olur. ağacın kalitesine güvenmiyosan bir referansı markası yoksa tamamen hobi ise amacın kendin yap yani

kelle bunu beğendi.
  3. düşnmedim değilde memurm artık ben yavuz sabah 7 akşam 5 :D

4. haftasonları bakarsın olm. bizde memuruz. zamanın yoksada siktiret. nerde memursun ?

5. kars şekere sözleşmeli girdim yavuz ya :D

6. pohahahah :D

7. zımparala gitsin natural olur organik olur :cool:

Vine_Inlay bunu beğendi.
  8. bundan 5 yıl önce arkadaşın gitarını kazıyalım dedik :D resmen harcadık gitarı. bıçakladım :poop:

9. yavuz arkadaşda japon jacksona çivi çaktı bizim custom gitar çalışmaları efsaneydi :D :D

10. ama kardeş sen öyle kullan gitarı en iyisi

11. Bir oto boyacısı bul, deliklerini macunla sıvasın, üstüne tek kat boya ve finalde akrilik vernik atıp polisaj yapsın..ve mevcut yapıyı sakın inceltmesin..

Bu Sayfayı Paylaş