Pijama

Durum
Yanıtlara kapalı.
geçen haftalarda kemancı'da direc-t konseri öncesinde rastladım bu gruba.
fena değildi, özellikle vokal çok iyiydi. ne diyeyim, umarım bi yerlere gelirsiniz..

isim çok hoşuma gitti
kayıt varmı?varsa siteye koyun(gerçi sitelerin ikisinide fazla inceleyemedm gözümden kaçmış olabilir :) )-dinlemek isterim yanii!ank de çıktığınız bi yer varmı?
başarılar

Arkadaslar genclik istiyoruz biz orada. 30 yas ustu insanlara calmak bir yerden sonra sikmaya basliyor. Hopluyoruz zipliyoruz ama takan yok, siz de gelin hep beraber "tepinelim" :p
Firatcim sana ulasamadim bir turlu. Islerin yogun sanirim bu aralar. Istedigin cd'yi yarin aksam mekanda veririm sana.

Old City

Millet, 11 Mart cuma Old City'deyiz, yeditepe'nin partisinde Pijama ve Sarp ile saf eğlence sizleri bekliyor!!

giriş 12,5 ytl, yeditepe müzik kulüp kartı olanlara 10 ytl

kapılar 19:30da açılıyo, e hadi buyrun gelin :)

25 Mart Cuma Gecesi (Bu Cuma Gecesi) Ex-Bronx'dayız!

25 Mart Cuma Gecesi (Bu Cuma Gecesi) Ex-Bronx'dayız!

Arkadaşlar bu cuma İstiklal'de Ex-Bronx'da saat 21.00'de sahne alıyoruz. Ne giriş parası derdi, ne de mekanı bulma problemi yok. Herkesi bekliyoruz.
:beer

UNIVERSITY PARTY

Son zamandaki partiler arasinda en fazla katılımla gecmesi beklenen,10 üniversitenin öğrencilerinin katılacağı University Party ,16 Nisan Cumartesi günü Alt Kemancıda gercekleşecek ve güzide grubumuz PİJAMA da
saat 22:00 - 24:00 arası sahne alacak.. :zipla

ayrıntılar www.pijamapartisi.com 'da .... :metalhead

Evet arkadaslar yukarıda da belirttigim gibi katılım bayaa geniş olacak,basılan biletler şimdiden tükenmiştir 8) kapıda da o gece bilet satısı devam edecek.
Yok benim Cumartesi işim var Kemancıya gelemem diyosanız Cuma Aksamı ise Pijama yine 21:01 - 23:59 arası ex-Bronx'ta olacak...

Durum
Yanıtlara kapalı.