Çırak (The Apprentice)

Cnn Turk te yayınlanan ve yakında Türkiye versiyonunun da yayınlanacağı bu program hakkında ne düşünüyorsunuz? Ben bayağı bir kaptırdım kendimi. Trump amca kovuyor kovabildiğini Acımak yok!!!

ya cnn turk tekinde kim kazandı bilen varsa nolur soolesin bu hafta kaçırdım da
Siyahi arkadaş mı, yoksam kıza yavşayan sarı arkadaş mı?

bence de türk versiyonu o kadar ilgi çekmicek, insanlar ünlü olma pahasına katılıcaklar ve kawga gürültü derken gümbürtüye gidecek gibime geliyo..

turkiye versiyonundaki "is dunyasının ust duzey yonetici adayları!!! elendikten sonra muhtemelen "ust duzey kotu sarkıcı veya polemik yoneticisi" olacaklar bence...

cavernosum demiş ki:
turkiye versiyonundaki "is dunyasının ust duzey yonetici adayları!!! elendikten sonra muhtemelen "ust duzey kotu sarkıcı veya polemik yoneticisi" olacaklar bence...
+1 sana
:eek: Bu arada sinem albüm yapicakmış tv diye yazıveriyim dedim başka bir yerde varsa kusura bakmayın :LOL:

:arrow: Ne Dinliyorum? = HIM feat. The Rasmus - Apocalyptica Bittersweet :arrow:

cavernosum demiş ki:
+2 :D

Kwame lider olamadı hiç bir zaman, soğukkanlı görünüp işi altındaki elemanlara satarak, iş başarısız olursa suçlayacak birileri olsun istiyodu sanırım. Bu yorumumda yarışmanın başından beri Bill' beğeniyor olmamın hiç bir katkısı yoktur. :)

Yarışma bizde olsaydı; "Bill ile Amy'yi yakıştırıyorum" ya da "Amy ile Nick'i kesinlikle birbirine yakıştırmıyorum" tarzı tuhaf yorumlar mutlaka olurdu. Ya da Kwame'nin annesi "Omaroosa benim gelin adayım olamaz" falan derdi heralde...

Yarışma bittikten sonra taciz iddaaları ortaya atılır, Amy ile Troy mutlaka bi tv dizisinde rol alırdı. :D

bizimkinde elenenler kuşum aydın ve benzeri zerzavatların programına çıkarak yarışmada ki arkadaşlarına b.k atmaya çalışır! ha unutmadan içinde kesin bi sahte aşk öyküsüde olur!

Geri