Arkadaşlar Acil Bakabilirmisiniz.!

'Elektro Gitarlar' forumunda Demons tarafından 25 Aralık 2011 tarihinde açılan konu

1. Jackson JS32T Rhoads

Modeli Bir Gitar Alacaktım Fakat Js Serisinin Tonlarının Çok Kötü Olduğu Duyumunu aldım Bir Danışayım Dedim Ne Dersiniz?

2. Selamlar. Öncelikle mesajın tamamını kalın ve büyük puntolarla yazmak yasak haberin olsun kardeşim, düzelt istersen. :)

Alacağın gitarın tonlarının, rahatlığının vs kararına en iyi sen varabilirsin. Neye göre kötü tonları? Ayrıca gitardan alınan sesi etkileyen pek çok faktör var. Amfi, pedal, jakların kalitesi, adaptörün kalitesi gibi pek çok etken gitarın tonuna etki eder. Ve tabi ki de en önemli etken de çalan kişinin kim olduğudur/nasıl çaldığıdır.. Bana kalırsa çok kesin yargılara düşme hiç bir müzik aleti için. Sonuçta gitardan çıkan ses kişiden kişiye göre haz verir ya da vermez. Eğer imkanın varsa, almak istediğin gitarların bir listesini yap ve elinden geldiğince denemeden alma gitarı. Kolay gelsin. :)

3. Çok Teşekkürler.

4. Ibanez Gio serisine denk. Hiç hazetmem. JSler hatırladığım kadarıyla Hindistan yapımıydı...

Bu Sayfayı Paylaş