Altısekiz (Rock) - Ankara

ARkadaşım tekrar kitleyecekler bu başlıgı...
grup hakkında bilgi verirsen,grup üyelerini söyleyip porjeler hakkında bilgi verirse daha makbul olur...aksi halde gene kitlerler...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
altısekiz

altısekiz 2003 de dummy de sahne almaya başlaı.sonraonunla beraber barakada çıkmaya başladı türkçe repertuarı ile.sonra dummybitti barakayla devam ettik bi süre.sonra gölge bar başlaı.derken ifde çıkmaya başlaık.if bu aralar yok ama tekrarolucak salıları muhtemelen.şuan gölge barda cumaları 8 buçukda başlıyoruz programa.2003 ekimde antalyadarock festivali vardı bulutsuzluk özlemi altında 10-15 bin kişiye konser verdik.yazın ise haftada 5-6 kez gölgede ve ifdde çaldık.sosyal sigortalar çocuk esirgeme kurumunun düzenleiği 19.çocuk balosunda ilk konserimizi vermiştik :) çok eğlenceliydi.balıkesir gönende bir mekanda haftasonu boyunca program yaptık.en son bayram tatiline olimposda program yaptık.orasıda mükemmeldi.
gruba gelince.

vokal-samed
gitar,backvocal-gürkan
bass-şener
davul-bülent

şuan ki exe grubunun vokali, raindog grubunun kalvyecisi, başka bir bascı ve manganın gitaristi ile gürkan ve bülent den oluşan grup ilk bu şekilde kuruldu ve şu an bu yukarıdaki kadroyla yoluna sağlam ve kararlı bi şekile ilerlemektedir.

herzaman bekleriz.
saygılar.

bu hafta cumartesi gölgede cadı tahtası çıkmayacak sizin çıkma ihtimaliniz varmı ??

eğer öle bir hoşluk varsa buradan haberdar edin ltf...

Başarılar...

altısekiz

yok be o kadar cool bi insan değil yani.
gerçi ondan bahsediyorsanız tabii.
kaynak eleman ya.
neyse bencede yeter bukadar dedikou :LOL:
dedikodumu yaptık biz :oops:
neyse kolay gelsin.
bak şimdi aradım bile vedatı :idea:

Vedatı hepimiz sever sayarız... İsmen tanımasada oda bizi tanır...

Cadı tahtası müüdavimi hatunlar de hemen sana söyler... :D

bu arada 2 aydır sadece c.tesi geliyoruz gölgeye, hafta içi halen cuma günümü çıkıyosunuz ?

altısekiz

2004 1 nisanda perşembeleri başladık.sonrahangi extra çıktıysa gittik falan filan.hattabi günde gölge ve ifde çalmıştık.hatta2 kez.aynı gece.herneyse.cumaları ordayız.bayaadır hemde.belkide yazın en çok çalan grup bizdik yani orda.nası oldudda göremedin.neyse beklerim.

sizi çok dinledim hatta bi kez cadı tahtasının yerine de çıktınızı bi kaç kere de if te dinlemiştim ama son 2-2,5 aydır hafta içi çıkmıyorum.

Bu nedenle uzak kaldık gruplardan... Umarım bu cuma geliriz...

Grubu dinledim.Yılbaşında beraberdik.Bir tek şeneri tanıyorum.Onun dışındada tüm gruba başarılarının devamını diliyorum.

altısekiz

tanaycım nerelrdesin ya.bak bülent falan çok kızıyor sana ha!
ben neysede gürkanla bülent sana biraz hayırsız gözüyle bakıyorlar.yadakonuşuyorsunuz banamı çaktırmıyonuz.
neyse görüşmek müzikleşmek üzere.
bende möptüm hepinizi.yok sadece seni tanıyom seni öpeyim ;)

altısekiz

teşekkür ederim.zannededrsem programda da bööle diyorum.teşekkürler.
yalnız grubun adı 6/8 değil küçük harflerle altısekiz'dir.
bilgilerinize.

saygılar.

altısekiz

ya dün değil evelsi gün vedatamsj attım işte sizinle yazıştıktan sonra.cevap gelmei benime doğum günümü 31 ocak biraz dağıttık bizim bateristle falan arayamadım yani.ama arayacam.bu arada mükemmel bir sirk dvd si seyrettim.vareika adında.insanlar uğraşmış ya.görüntü ses dekor sahne kostüm hepsi perfect.oyun sırasında çalınan müzikler canlı.ve oyunda bulunan herkes ama herkes dalında profesyonel.izlemenizi tavsiye ederm.
gölgeye beklerim hem cuma hem de cumartesi.
saygılar.

hocam ben şu an ist dayım.... umarım yarın gelirsem uğrucam ama eğer cumartesi çalarsanıs kesin gelcem...

Tekrar belirteyim; cumartesi ile ilgili dureum belli olursa haber verin...

Dediğin CD yi de arıyacağım... görüşmek üzere...

Geri