Altısekiz (Rock) - Ankara

yok ben arkada uzun saçlı olanım...
kısa bir süre önce trfik kazası geçirmiştim.omzumda üç küçük kırık vardı.
baya zor günlerdi.
sen benim soruma cevap vermedin...

sen ne yaptın yaaaa.çok ayıp ettin.
böyle konuşacaksan bencede yazma...

ne söylememi bekliyordun anlamadım....

evet ben çağırdım seni...

ohh be geldim sonunda. internetimde bi sorun vardı o yüzden bi türlü giremiyodum nete ama olan bitenden haberim vardı.
bu arada ortalık karışmış Bobuz nerden buldun bu Kaçak'ı arıza heralde arkadaş...

hiç sorma adam zannedim konuşuyorsun arıza çıkıyor insanlar.bende cevap yazmadım bidaha.

sütten dili yanan yoğurdu üfleyerek yermiş hesabı oldu...

limon kınamaya değmez.çok feci sorunlu bir tip.hata benden oldu.ben konuştum onunla ama o dünyaya gelirken kınamışlar onu böyle olmuş...

Buarada Limon biz klavyeci arıyoruz.Tanıdığın birisi varsa bizeuyabilcek yönlendirirsen sevinirim.

şu mekanda senden fazla müzisyen tanıyan yok nede olsa:))

Aman hocam estağfurullah... varda noluyo bana bi faydası yok :p

Şaka bir tarafa Korayın Leventi var...

Sanırım Cadı Tahtası ile çıkacaktı, ama karar değiştirip vaz geçtiler...bende bi bakınırım bu arada...

hımmm ...

ok, anlaşıldı :) dediğim gibi bi bakayım...

çevremde gitar, ney, ud, keman ve piyano çalanlar var...fekat piyano çalan arkadaşım CSO da onun pek bi yardımı olmaz... ama yakın çevremin çevresine bi bakıp faydalanmaya çalışayım.

Ya klavye... ben bi türlü alışamadım bu aletin sesine..umarım güzel olur...

Ya Bobuz ... kardeşim memlekettte klavyeci bulmak ne zormuş ya... bi kaç kişiyle görüştüm fakat bunlar hep pop müzik çalmışlar.. rock formlarından çok uzaklar yani..içime sinmedi .

1-2 yer daha var haber beklediğim işallah onlardan olumlu bişey çıkar.Zannetmeyin ki sizi unuttum...

Sevgiler...

Geri