Altısekiz (Rock) - Ankara

dün soundcecki dinleyebildim sadece ama grubun soundunda bi değişiklik sezdim çok daha güçlü olmuş...yeni bass amfisi yaramış şenere farkını direk gösterdi ampeg ;) gitar tonlarıda çok güçlenmiş geldi bana...benim grupta eksik gördüğüm bi yandı aslında bu sound olayı şimdi çok daha güzel olmuş...hadi bakalım daha iyisine işallah...başarılar ;)

tarzım olmamakla birlikte begendim... dün garage da dinleme fırsatı buldum.yalnız mikrofonun yerindenmi yoksa sound check ten mi anlayamadıgım bir olay vardı. baterist ride a vurdugunda bütün garage inliyordu. ama genel olarak tüm parcalar orjinale yakın ve temiz calındı... tebrikler...

altısekiz web sitesi açıldı -altısekiz

selam arkadaşlar
web sitemiz açılmıştır.. yenilikler çok yakın zamanda...
Grup ve duyurular hakkında bilgi ve iletişim için

www.altisekiz.com

tüm yapıcı yorumlar için teşekkürler
müzik dolu bir gecede görüşmek dileği ile[/img]

altisekiz

herkese tesekkür ederim.
gelismeler felronunda dedigi gibi

www.altisekiz.com dan takip edebilirsiniz.

hacettepenin bir slogani var ben hep onu söylerim nedense
daha ileriye en iyiye :sniper

yerinde duramayan müzikseverleri ve müzisyenleri seviyorum :zipla

saygilar.

GARAGE

Arkadaşlar altısekiz bu hafta da geçen hafta olduğu gibi perşembe günü GARAGe da olacak.

Sonraki hafta ise ..?.. günü olmak üzere her ..?.. sizinle olucaz...

ya aşkolsun ya... be gelemedim ama sefiyom sizi :)

cidden sözlerinde durdular demekki.. salı günü yeni ses sistemleri kurulacak diyorlardı..

Hem sizin hemde kendi adıma sevindim.. Malum hayat uzun kulaklarımız bize lasım...

Sevgiler...

GARAGE

Evet Felron a katılıyorum sistem süper oldu.Ben salı öğlen garage daydım herkes heyecanla sistemi bekliyordu.Ama heyecanlanmaya değecek kadar gıcır bir sistem oldu.Burdan barın işletmecisi Can kardeşime sözünü tuttuğu için çalan bütün gruplar ve öncelikle altısekiz adına çok teşekkür ediyorum.

Dahası var gördüğünüz o süper sistem bugün birde update ediliyor...

arkadaşlar altısekiz buakşam 12 de if rock barda çalacak herkesi bekleriz...

ve ve ve bundan sonra her cuma cadı tahtası ile birlikte yine saat 12 de sahnedeyiz...

Hepinizi bekleriz...

Oleeeeeeey!!!!

Çok sevindim... Hem garage gibi bir mekana bu beter ses düzeni yakışmıyordu hemde sizi bu sahnede cadı tahtası ile aynı günde izlemek züper olacak şimdiden başarılar...

ya hastayım yaaaa :(

ama cuma saat 11 gibi garage da olup sizi beklicem umarım cumaya kadar düzelirim...

bu arada bana 21 tane iğne veren doktorumu sevgi ve hasretle öpüyorum !!!!!!

Geri