Misfits

'Forum Meydanı' forumunda Crom tarafından 6 Ocak 2012 tarihinde açılan konu

 1. Çeşitli suçlar nedeniyle kamu hizmetine çarptırılmış, bir fırtına sırasında süper güçler kazanmış 5 gencin maceraları anlatılmaktadır. Onların süper kahraman olmak gibi bir niyeti yok. Çünkü onların daha büyük sorunları var. Kısaca karakterlerin düşünceleri: "Dünya s.kime, minara g.tüme."

  Gerek karakterler, gerekse senaryo yüzünden feci bağımlılık yapıyor dizi. Konusu saçma gelebilir ama Nathan karakterini gördüğünüz an vuruluyorsunuz.

  Dikkat: İlk 2 sezon çok pis bağımlılık yapar.

  Bu güzide İngiliz dizisini izleyin, izlettirin. Benim gibi İngiliz dizisi sevmeyenlerin bile düşüncelerini tek celsede değiştiriyor kesinlikle.

  En son 3.sezon bitti, 4.sezon onaylanmış.

  [​IMG]
   
 2. valla ne zamandır başlamak niyetindeyim. ingiliz dizileri candır. özellikle komedileri. bu dizide müthiş ingilaz kanalı channel 4 dizisi. The it crowd ta izleyin lan.
   
 3. Dizi iyi güzel de, 3. sezonda en bomba karakteri çıkarıp öyle başladılar. Olmaz. Çıtırlık, güzel zaman geçirten kısa bir dizi işte bu da. İlk 2 sezon güzel, üçüncüyü bilemiyorum.
   
 4. Evet, Nathan 3.sezonda çıkmış. :( Dizi tarihinin en dallama, en fırlama karakterini ne diye çıkarırsınız ki diziden! Ben sırf Nathan için izliyorum diziyi. Sırf Simon'a sataşması yüzünden izliyorum. Bir de Kelly var tabii, Nathan dan sonra en bomba karakter bence.
   
 5. Bugün başladım. şahane bir şeymiş. :) baya komik,acaip tipler.tam ingiliz "prick" leri. valla ingiliz yapıyor abi. amerikan versiyonu yapılacakmış diye haberler var.
   
 6. Bağımlısı oluyor insan. Ben bi oturuşta ilk sezonu izlemiştim. Özellikle Nathan karakterinin dallamalıkları izlettiriyor. Sırf Nathan yok diye 3.sezona başlamadım.

  Bu arada, The It Crowd şahaneymiş. ;) 4 sezon yetmedi. Özellikle Roy karakteri tam evde beslemelik. :D
   
  illnino bunu beğendi.
 7. the it crowd sevdiysen sana iki ingilaz komedisi önerisi mutlaka izle.; The Inbetweeners ve How not to live your life. Bunlardan sonra da öneririm. :)
   
 8. gözetim memuru : kadınların ne istediğini iyi bilirim.
  nathan : eskiden kadın olduğun için mi?
  :D :D :lol: :D

  bence rol yapmıyor,doğal piç herif.
   
 9.  
  illnino bunu beğendi.
 10. Nathan olmasa da 3.sezon gayet başarılı.Yeni güçler,yeni olaylar,yeni karakterler. çokça da güldürüyor. izlememe hatasına düşmeyin.
   
 11. olm niye "o yok, bu var" diyosunuz manyak misiniz ben daha 2. sezondayim.
  tokat manyagi yaparim sizi, "spoiler" vermeyin alenen! :spitoutdummy:
   
 12. ingiliz dizilerinde sezonlar arttıkça kadro değişse de kalite değişmez. bu dizi de öyle.4.sezon da gayet güzel gidiyor.
   

 13. Bana kalırsa bir ingiliz dizisi yok ki sezon arttıkça kalitesi sabit kalmış :D
   
 14. [​IMG]

  şu herifte çok iyi ya.
   
 15. yeni sezon başladı.
   
 16. 3.sezona kadar çok seri şekilde, zevkle izledim.nathan gidince boka sardı dizi.
   
 17. 5x1

  sike sike yaptırma olayını gördük. :D
   
 18. EdO

  EdO

  Konusundan anladığım kadarıyla Heroes'a benziyor?
   
 19. yani.... heroes yanında stv dizisi gibi kalır ama. :)
   
 20. EdO

  EdO

  Öyleyse izlemeye başlayayım :)
   

Bu Sayfayı Paylaş