TRT 2

E

echoes

çok kaliteli filmler ve konserlere rastladığım devletin tv kanalı.
ama keşke görüntü ve ses kalitesini biraz yükseltseler.

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

vergilerimiz futbol maçı görüntüleri için harcanıyor esas buna ne demeli?
devlet kanalının görevi de zaten alternatif programlar yayınlamak. O yüzden çok ta şaşırmamak lazım trtdeki kaliteli programlara...ama alcoholicsunflowerın dediği olay bi gerçek... Eskiden çok daha kaliteliydi.

ErichFromm çok doğru demişsin, vergiler abuk sabuk futbol yorum programlarına harcanıyor. Hayır kaliteli olsa birşey demeyeceğim, son programda Hıncal da bu hususa değinmişti.

TRT 2 her ne olursa olsun kalite bir TV kanalı. Rockmarket, Akşama Doğru yıllardır süren güzel programlar. Sevelim, sayalım bu kanalı ve de çalışanlarını.

Film tutkunları için çok güzel bir kanal. Klasik filmlere rastlayabileceğiniz gibi modern tarzda yapılmış kaliteli fakat çok bilinmeyen filmleri de izleme şansı her zaman var.Daha ne olsun...

alcoholicsunflower demiş ki:
trt eskiden çok daha kaliteli bir kanaldı... ama artık sanat programlarının yerini din içerikli programlar aldı...nedense(!)birçok program da kaldırıldı....

biraz fazla abartıyosun trt nın resmı sıtesıne girip hangi programın dini içerikli olduğunu dusunuyosun ki senın en dini diyeceğin program diyanet saatıdır ki o program yuz yıllardır var! forumu farklı noktalara cekme!

Yıllardır içeriği değişmeden yayınlanan, önceleri takip ettiğim "Akşama Doğru" programı...
Fatih Erkoç' un sunduğu "Yankılar" programı...
Tabii "Rock Market" i söylemeye gerek yok... :)

TRT 2 deki bazı değişimlerden sonra biraz ilgim azaldı. Ama halen takip ettiğim programlar var.
Atilla İlhan'ın programını kaldırdılar ya, eksikliğini en çok hissettiğim o oldu.

memre demiş ki:
alcoholicsunflower demiş ki:
trt eskiden çok daha kaliteli bir kanaldı... ama artık sanat programlarının yerini din içerikli programlar aldı...nedense(!)birçok program da kaldırıldı....

biraz fazla abartıyosun trt nın resmı sıtesıne girip hangi programın dini içerikli olduğunu dusunuyosun ki senın en dini diyeceğin program diyanet saatıdır ki o program yuz yıllardır var! forumu farklı noktalara cekme!

Ben genelde gecenin bi saatinde raslıyorum bu dini programlara hakaten abartmışın.Bence çok kaliteli bir kanal ve çok bişeyde değişmedi kanalda.Bir iki programın kaldırılması içeriğin değiştiği anlamına gelmez.

pop market mi neydi o programın sunucusu muazzam yaaa.beyaz perde gibi türkiye nin en iyi eleştirmenlerin filmler hakkındaki sohbetlerinin olduğu ve benimde çok şey öğrendiğim bir programın kaldırılması bana çooook saçma göründü.bazen iyi filmler veriyor ama trt2 kültür sanat özelliğini hafta içi gündüz saatlerinde bozuyor.lütfen borsa yada ekonomi programları yerine o saatlarde akşam yayınladıkları filmleri yayınlasınlar.ben gündüz saatlarinde tv de film izlemeyi daha çok seviyorum.ayrıca bazen çok merak ettiğimiz filmleri işimiz olduğu için seyredemiyoruz umarım ekonomi programları ve devlet binalarındaki memurlar gibi sunuculardan trt ekranları arınır.

en çok izlediğim kanallar arasında bence en iyisi....
çok kaliteli filmler yayınlanıyor....filmlerdeki renk kalitesi mükemmel....birde seslendirmelere birazcık özenseler harika olacak...

Çoğu adını bilmediğim programı izliyorum bende...ama asıl rock market için izliyorum tabi...ayrıca müzik bölümünde okuduğum için konserleride izliyorum....

bir ay önceydi sanırım....the dolls'u vermişti şaşırmıştım baya....hangi filmleri yayınladığını takip etmek lazım dedim o zaman da.....

TRT yi daha çok okul olarak ele alıyorlar.. Gelirinden çok gideri olan bir kanal ama katkısı çok...

TRT2 de gerçekten güzel filmler ve programlar yayınlanıyor..

Geri