Ankaragücü - 1910

'Forum Meydanı' forumunda necroshine tarafından 8 Ocak 2012 tarihinde açılan konu

1. Sanırım onlarda bu başlığı hakediyorlar.Kadrosundaki nerdeyse tüm oyuncular serbest kalıp başka takımlara kaçarken sadece 3 as oyuncu ve kalan A2 takım oyuncularıyla iki haftadır muhteşem bir mücadele örneği veriyorlar.

Taraftarların arasında para toplayıp oyunculara prim vermesi.Minik Arda'nın kumbarasındaki 20 lirayı yardım kampanyasına vermesi gerçekten alkışlanacak davranışlar.

2. Aynen Ankaragücü gibi bir takımı bu hale getiren şarlatan zihniyetler utansın.
    Turgut Doğan yıldızlaşır ve ligde tutar inş. baskent ekibini.

3. Hepsine helal olsun, amatör ruhun can çekiştiği şu günlerde gerçekten hepsine teker teker helal olsun. Kanlı bıçaklı olsak da yine bunu söylerdim...

"Ankaragüçlü Muhammed: Taraftarlarımız hafta içi bizi çok duygulandırdılar. Maddi imkansızlıklar yaşıyoruz. Ankaragücü'nün, büyüklerinin eli öpülesi, küçüklerinin yanakları sıkılası taraftarları çok güzel bir kampanya başlatmışlar bizim için. Miktarı hiç önemli değil. Kendi aralarında para toplayıp bize getirdiler. Göz yaşları içerisinde bu parayı bize takdim ettiler.

İçlerinden biri, Arda diye minik bir kardeşimiz harçlıklarını babasına vermiş, 'Babacım ne olur Ankaragüçlü abilerimize bu parayı ver' demiş. Çok duygulandım. Onun için t-shirt yaptırdım. Tribünde aradım bulamadım ama abisine formayı verdim.

Biz maça taraftar için çıktık. Para için değil, arma için oynadık."

Camiasız kulüplerin cirit attığı ligimizden Ankaragücü'de düşüp gitmesin... Giderse de belki hayırlı olacak, içlerindeki cerahati temizleyip daha güçlü geri dönme şansları olur çünkü her tarafıyla karışık bir durumda Ankaragücü. Bu ligin Kocaelispor, Sakaryaspor, Karşıyaka, Göztepe, Ankaragücü, Adana Demirspor gibilerine ihtiyacı var.

4. Şimdi Ankaragücü konusunda olan bitenlere çok hakim değilim, eskiden beri de antipatiyle bakmışımdır ama şu son olaylarda bu camiayı alkışlamayanın da aklına şaşarım. Gökçeklerin de futbola bulaştığı güne lanet olsun.

5. Bi saniye avatarları tanıyorumda kullanıcı isimleri mi değişmiş.Noluyor yahu burda :/

6. Ben Hilmi :D

7. Emrah'ın hızına yetişemiyor kimse :D Kaçıncı kullanıcı adı oldu bu :D

Bu Sayfayı Paylaş