Kent Coda

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda ogunc tarafından 6 Şubat 2005 tarihinde açılan konu

1. ogunc

ogunc

9
    0
    300
    Kent Coda, Almanya'nin Köln kentinde yasayan, Vokalisti Türk olan 3 kisilik sade Punk grubu. Grubun ilk albümleri "forever or a minute" piyasaya cikti, albümden 2 parcayi grubun web sitesinden indirebilirsiniz.
    Kent Coda

2. ogunc

ogunc

9
    0
    300
    selam millet, eger eastpack listelerinde yükselmemize yardim etmek isterseniz,yapmaniz gereken tek sey;asagidaki adrese girdikten sonra login yapip, enola-me inside icin oyunuzu kullanmanizdir, simdiden tesekkürler ve görüsmek üzere...

www.resistance-charts.de

enola web: www.enola-music.de

3. Roxy'e katıldıkları parça hoşuma gitmişti..
    Kendilerine müzik hayatlarında başarılar diliyorum..

4. aa evet hatırlıorum, Roxy gecesi bass'cınızla baağı sıkı muahbbet etmiştik... Albüm olayına acayip sevindim!!! o geceki performansınız gerçekten çok hoşuma gitmişti... Şimdiden tebrikler...

5. roxyde dinlemiştim gerçekten iyiydi başarılar..

6. ogunc

ogunc

9
    0
    300
    tesekkürler

7. dinlemişliğim var enolayı severim zaten öğünçü sabundan tanıyoruz..... iyi bi gruptur benimde bildiğim kadarıylan albüm bandrollü bence diğer tarafa alınsın başlık...... bu arada öğünç oy kullanmak için verdiğin adres açılmıyo....
    saygılar vede sevgiler...

8. ogunc

ogunc

9
    0
    300
  9. purp

purp

25
    0
    300
    oyumu da kullandim simdi..
    nasi bi sitedir o anlamadim ama, almanca da yok, bayaa bi kastim, oncelikle onu belirtiyim
    siralamada da 13'ten 7'ye firladi su anda ;)

sore zamanlarindan biliyorum sizi..ogunc'un annesinin sarki sozlerine pek bi yardimi vardi sanki, oyle bi'seyler hatirliyorum..az ziyaret etmemistim o cicekli "sore" yazili sitenizi..
    aradan yillar gecti, berk'le cok alakasiz bi sekilde icq'da denk geldik..aldim haberlerinizi; ogunc almanya'da enola diye bi grup kurdu, cagri da baska bi grupta caliyor su an demisti, sonra irtibat koptu..
    bi sekilde izmir'e ya da turkiye'ye donus olur da dinleriz diye sevinirken bir de baktim ki roxy'ye katildiniz..gayet de basariliydiniz..
    az once www.enola-music.de den baktim mp3'lerinize..me inside'la holiday iniyor su an..
    ama digerleri indirilemiyor sanirim
    sansliyim ki happy nation, unreal, i hate human being ve radio'yu onceden indirmistim..hepsi de birbirinden guzel

simdi dinlerken kendimce bi uyarlama yaptim bi sarkiniza;
    ben bir grup dinledim, sen neden boyle basarilisin
    albumu de bi cikarsan goruceksin
    sen bu piyasada teksiiiğn!
    ehahehah
    hadi eyvolle!

10. türkiyede albümü bulabilirmiyiz?

11. aferim! :) çok başarılar :)

12. ogunc

ogunc

9
    0
    300
    albümü almak isteyenler 13 mart pazar, saat 15:00 de kadiköyde, can baba kirmizi kahvede olsunlar.
    daha fazla bilgi icin; www.geocities.com/two_six_eight/

13. since yesterday'den başarılar.

14. ogunc

ogunc

9
    0
    300
    albümü istanbul'da, atlas pasajinda deform müzikte, izmir'de stüdyo adore'da bulabilirsiniz....
    www.enola-music.de

15. ankara'ya yok yani :(

16. Parçalarınız çok güzel! Mest oldum:) Başarılar!

17. aldım albümünüzü.çok güzel be başarılı olmuş.tebrikler.ee deja-vu'danda bekliyoruz şöyle fiyakalı bir albüm.
    sevgiler,saygılar,başarılar.

18. yaav nerden bulacaz albümü...

19. hııım hemen hemen bütün müzik marketlerde var.ama turk rock çılar bırakmamıştır. :)

20. Kent Coda nin ilk Mor ve otesi konseri ile, ilk kez tanittigi MFO cover i Bodrum Bodrum dinlemek icin tiklayiniz.
    Konser icin ayrintili foto lar asigada,
    cok basarali bir cover olmus tebrikler, canlarimin icleri bravo 8)
    ayrintili bilgi icin; Grubun web sitesi

Bu Sayfayı Paylaş