Kent Coda

O

ogunc

Kent Coda, Almanya'nin Köln kentinde yasayan, Vokalisti Türk olan 3 kisilik sade Punk grubu. Grubun ilk albümleri "forever or a minute" piyasaya cikti, albümden 2 parcayi grubun web sitesinden indirebilirsiniz.
Kent Coda

• Konu Sahibi Konu Sahibi
selam millet, eger eastpack listelerinde yükselmemize yardim etmek isterseniz,yapmaniz gereken tek sey;asagidaki adrese girdikten sonra login yapip, enola-me inside icin oyunuzu kullanmanizdir, simdiden tesekkürler ve görüsmek üzere...

www.resistance-charts.de

enola web: www.enola-music.de

aa evet hatırlıorum, Roxy gecesi bass'cınızla baağı sıkı muahbbet etmiştik... Albüm olayına acayip sevindim!!! o geceki performansınız gerçekten çok hoşuma gitmişti... Şimdiden tebrikler...

dinlemişliğim var enolayı severim zaten öğünçü sabundan tanıyoruz..... iyi bi gruptur benimde bildiğim kadarıylan albüm bandrollü bence diğer tarafa alınsın başlık...... bu arada öğünç oy kullanmak için verdiğin adres açılmıyo....
saygılar vede sevgiler...

oyumu da kullandim simdi..
nasi bi sitedir o anlamadim ama, almanca da yok, bayaa bi kastim, oncelikle onu belirtiyim
siralamada da 13'ten 7'ye firladi su anda ;)

sore zamanlarindan biliyorum sizi..ogunc'un annesinin sarki sozlerine pek bi yardimi vardi sanki, oyle bi'seyler hatirliyorum..az ziyaret etmemistim o cicekli "sore" yazili sitenizi..
aradan yillar gecti, berk'le cok alakasiz bi sekilde icq'da denk geldik..aldim haberlerinizi; ogunc almanya'da enola diye bi grup kurdu, cagri da baska bi grupta caliyor su an demisti, sonra irtibat koptu..
bi sekilde izmir'e ya da turkiye'ye donus olur da dinleriz diye sevinirken bir de baktim ki roxy'ye katildiniz..gayet de basariliydiniz..
az once www.enola-music.de den baktim mp3'lerinize..me inside'la holiday iniyor su an..
ama digerleri indirilemiyor sanirim
sansliyim ki happy nation, unreal, i hate human being ve radio'yu onceden indirmistim..hepsi de birbirinden guzel

simdi dinlerken kendimce bi uyarlama yaptim bi sarkiniza;
ben bir grup dinledim, sen neden boyle basarilisin
albumu de bi cikarsan goruceksin
sen bu piyasada teksiiiğn!
ehahehah
hadi eyvolle!

Kent Coda nin ilk Mor ve otesi konseri ile, ilk kez tanittigi MFO cover i Bodrum Bodrum dinlemek icin tiklayiniz.
Konser icin ayrintili foto lar asigada,
cok basarali bir cover olmus tebrikler, canlarimin icleri bravo 8)
ayrintili bilgi icin; Grubun web sitesi

nxvzuq.jpg

nxw0uv.jpg

Geri