Gaipten Sesler

Herkese merhaba grubuz daha yeni kurulmasına rağmen ilk sahnemizi 12 şubatta Andaç cafede alıyoruz...Tarz olarak ise alternatif rock...Çok yeni olduğumuz için ve repertuarımız baya bi küçük olduğu için şimdilik fazla bişey demeyim...Amacımız kalıcı olmak Hepinizi yürekten selamlıyorum fazla yazacak bişey bulamıyorum ;) Gökhan

Grup üyelerimiz;

Solo gitar: Emre

Ritim gitar: Doğuş

Bas gitar:Gökten

Davul:Doğan

Solist :Gökhan

Açtığım bu tred de amatörce oldu ama:) iyi biyerlere gelmek dileğiyle saygılar...

Grubun ismi güzel olmuş.İnşallah iyi şeyler olur arkadaşlar.Çalışmalarınızda kolay gelsin.İnşallah bir an önce çıkar bir şeyler.(Motive edici bir mesaja ihtiyacınız vardır diye düşündüm;bizim de öyle... :LOL: )

Blizzard...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
arkadaşalr bugünki konserlerimizi izleyenler vardır 2 cafedede ilk biz çıktık tavsiyelerinize ve görüşlerinize ihtiyacımız var ;) bu arada Gaipten seslerden önceki ismimiz Rainy daydi...

beyler konser çok iyiydi....amatör olmanıza rağmen iyi iş çıkardınız.... ama unutmayın ki atılması gereken daha çok adım var....umarım daha iyi yerlere gelirsiniz...hepinizi kutluyorum, kutluyoruz.....

ANDAC

Gitarın ve bassın sesini pek duyamadım... Vokali de pek beğenemedim ama çok yeni insanlar için iyi bence...

evet haklısınız sesimi bende duyamıyodum ama tamamen mikrofondandı sesi çok kısıktı bide ilk sahne alışımızdı acemilikte vardı ama daha iyi olacağız kesinlikle...

cocuklar ilk sahne almanıza ragmen cok iyidiniz.sahne heyacanınız görülmeye degerdi helal olsun size..yakın bir zamanda andac cafenin ses problemini cozecegiz..emeginize saglık bizi utandırmadınız inşallah buradan iyi haberlerinizi okumaya devam edecegim..

Belli değil Andaçta herhalde 19 unda özel bişeyler planlıyolar ... Biziz dede olabilir belki ama hazırlanmamız lazım Repertuarı Anatema dan ve yerli bi iki parça coverlayarak büyütmeyi düşünüyoruz Cidden çok yeniyiz yaklaşık 2.5 hafta önce kuruldu bu grup ve ayın 12 sinde Biziz de ve Andaçta sahne aldı umarım güzel bişeyler yaparız saygılar ;)

Rock Alive #12
Gruplar:(sıraya göre değil)

about:Blank
Kaçak
Gaipten Sesler
Lithium

@ Biziz Rock Bar @ 19 Şubat 2005
Kapı Açılış: 14:00
Bira: 2.5 YTL
Giriş: 5 YTL

Adres: Tunalı hilmi Cad.,No:106/6 (McDonald's karşısı) Kavaklıdere/Ankara

...Anti Organizasyon...