Gaipten Sesler

arkadaşlar cumartesi günü için konsere çıkış sırası hala belli değil sanırsam. eğer herkese uyarsa biz 1. veya 2. grup olmak istiyoruz, bu akşam bu iş çözümlenirse iyi olur

yukarıyı okuduysan abicim grup 3 hafta önce kuruldu ve zaten çalacak parçamız az bide çıkarırsak neler olur bilemiyorum ama merak etmeyin sizi zora sokmak istemeyiz bi yolunu buluruz olmazsa yazı tura atarız ;)

Bu grupta gelecek var arkadaşlar daha 2 veya 3 haftalık bir grup olmalarına rağmen gayet iyilerdi... Tabi arada bir kaç düzeltilmesi gereken şey var ama onlar için daha zaman var...

Başarılar diliyorum sizlere arkadaşlar...

Nice birlikte konserlere...

Sevgili dostlar: cumartesi günü Biziz'e uğradığımda sizleri dinledim...Benim dinlediğim sıralarda playlistte Duman ağır basıyordu... ama yeni başlayan bir grup için iyisiniz... Fakat bir sorum olacak... Davulcu gözlüklü bir arkadaşımızdı.. sonra kafamı bir çevirdim başka birisi çalıyordu.. 2 Tane davulcunuz mu var??? bilmek istedim....
Roulette grubu başarılar diler...

sevgiler...

Eyvallah beyler dun cok iyi konser oldu umarım baska konserlerdede birlikte calarız Yasasın RRRRRRRRRROOOOOOOOOOOOOCCCCCCCCCCCKKKKKKKKKK!

YÖNETİCİ NOTU : İMZANI DÜZELT (MAX. 3 SATIR)

kaçak grubuna teşekkür ederim;) bidaha aynı sahneyi paylaşırız umarım..

buraks arkadaşım evet dediğin gibi duman ağırlıklı çaldık ama repertuarımız küçüktü artık değişiklikler yapacağız yabancı parçalar ağırlıklı olacak Gözlüklü olan davulcu ( Doğan ) bizim davulcumuz sadece 1 parçalık eşlik eden diğer davulcuda Derbederin bateristi ( Murat ) dı...ilginize teşşekkür ederim Söz veriyoruz daha iyi olacağız...

Soruma cevap aldığım için teşekkürler Jamiroquai, benim de dileğim çok daha iyi olmanız... Görünüşe bakılırsa iyi anlaşacağız... İleride ortak bir projede yer almak dileği ile...
GRUP ROULETTE BAŞARILAR DİLER!

sevgiler...

Andaçta dinledim sizi yanlış anlamayın ama maalesef çok kötüsünüz.sahneye çıkmak güzel bi olay tabiiki konser heycanı vs vs.ama sizin kendinizi geliştirip konser vermeniz için en az 3 5 yıla ihtiyacınız var.hatalarınızı söyleyim 1 Vokal felaket detone her şarkıyı yanlış tondan söylüyor 2 gitar ve bas gitar çok uyumlu değil bateri ritm kaçırıyor ayrıca gitar sololarının çoğu yanlış tondan girilmiş yanlış olmasa bile yanlış sesler ağırlıkta.böyle bir eleştiriye ihtiyacınız olduğunu düşünüyorum ve sizi dinlemiş olan daha birçok kişide öyle düşünüyodur sanırım.müziğe saygı duyarak yapın benden size tavsiye.yaşlarınızın genç olması tecrübesiz olmanız olumsuz etkenlerden olabilirler ama the next highway grubu da hemen hemen sizin yaşlarınızda ve gayet iyi müzik yapıyolar.bence biraz dinley in.dediklerim çok ciddi eleştiriler ciddiye alsanız iyi olur.çok çalışmanız lazım.ayrıca playlistinizi çok sıradan ve basit bence adam gibi oturun veçalışın. insanların farklı şeyler dinlemeye ihtiyaçları var.umarım yazdıklarımı ciddiye alırsınız.en az bi kaç sene konsersiz sıkıçalışma derim ben.

efendi_miagiea demiş ki:
Andaçta dinledim sizi yanlış anlamayın ama maalesef çok kötüsünüz.sahneye çıkmak güzel bi olay tabiiki konser heycanı vs vs.ama sizin kendinizi geliştirip konser vermeniz için en az 3 5 yıla ihtiyacınız var.hatalarınızı söyleyim 1 Vokal felaket detone her şarkıyı yanlış tondan söylüyor 2 gitar ve bas gitar çok uyumlu değil bateri ritm kaçırıyor ayrıca gitar sololarının çoğu yanlış tondan girilmiş yanlış olmasa bile yanlış sesler ağırlıkta.böyle bir eleştiriye ihtiyacınız olduğunu düşünüyorum ve sizi dinlemiş olan daha birçok kişide öyle düşünüyodur sanırım.müziğe saygı duyarak yapın benden size tavsiye.yaşlarınızın genç olması tecrübesiz olmanız olumsuz etkenlerden olabilirler ama the next highway grubu da hemen hemen sizin yaşlarınızda ve gayet iyi müzik yapıyolar.bence biraz dinley in.dediklerim çok ciddi eleştiriler ciddiye alsanız iyi olur.çok çalışmanız lazım.ayrıca playlistinizi çok sıradan ve basit bence adam gibi oturun veçalışın. insanların farklı şeyler dinlemeye ihtiyaçları var.umarım yazdıklarımı ciddiye alırsınız.en az bi kaç sene konsersiz sıkıçalışma derim ben.

Bu genç arkadaşlarımı eleştirmen çok iyi bir şey ama bunu nasıl yaptığında önemli... Söz ettiğin grup 2 veya 3 haftalık bir grup bunuda göz önünde bulundurarak bir yorum yap lütfen... Ayrıca sizi dinlemiş olan birçok kişide öyle düşünüyordur... lafınada kendi düşüncelerimle cevap veriyim... Evet belki biraz acemi olabilirler hatta baya bir acemi olabilirler ama bu zamanla geçebilecek birşey ve ayrıca başka bir grupla kıyaslandırmanda hiçde iyi birşey değil... Ayrıca playlistin senin tabirinle sıradan olmasının nedenide sanırım herkesin katılabileceği parçalar olmasıdır.
Bu yazımı yalnış anlama sadece biraz daha kibar bir şekilde yapılması daha iyi olurdu... Bu mesajı yazmamdaki sebep ise yapılan eleştrinin fazla sert olmasına kızmamdı...

Sevgiler , Saygılar...

efendi_miagiea ye katılıyorum çoğu konuda.bir grub acemiyse çalışmalı ve eksiklerini kapatmak için çaba göstermeli.birden hoop diye konser verilmez bu, seyirciye, bu işe yıllarını veren birçok insana ve hernetür müzik yapılıyosa ona saygısızlık demek oluyor bence.bende andaçta dinledim ve miagie nin dediği gibi konser yok çalışma var.diğer türlü dalga geçer gibi oluyor birazcık.onun dışında the next highway bence çok güzel bir örnek.kendilerini en azından yaşıtlarıyla kıyaslayıp nerde olduklarını görebilirler veya neler yapmaları gerektiğini anlayabilirler.yorumlarımız yıkıcı değildir aksine yapıcı olsun diye çabalıyoruz.
başarılar...

Kimse anasının karnından profesionel, süper, başarılı doğmaz.. bunları sen çalışarak edinirsin...Bekleyin de adamlar kendilerini bi göstersinler...

buraks demiş ki:
Kimse anasının karnından profesionel, süper, başarılı doğmaz.. bunları sen çalışarak edinirsin...Bekleyin de adamlar kendilerini bi göstersinler...
Kimse demeye çalıştığımız şeyleri algılayamıyor heralde.ağzımızdan analarının karnından yeteneksiz çıkmışlar die bi laf çıkmadı.sadece konser vermeden önce uzunca bi süre çalışmaları gerek mesajı çıkıyor dediklerimizden.nasıl böyle anlaşılabiliyor onuda anlamadık şahsen.bence cevap vermeden önce bir kaç defa okuyun
yazdıklarımızı,anlamıyorsanız ya cevap yazmayın yada en yakın danışma hattına nasıl mantıklı cevap verilebilineceği konusunda baş vurun.başarılar...

Geri