Ince Kasa Elektro Klasik Tavsiyesine Ihtiyacım Var!!

'Akustik & Klasik Gitarlar' forumunda Luuca tarafından 22 Ocak 2012 tarihinde açılan konu

1. sevgili dostlar.. bir süredir elektro klasik arıyorum.. Ancak istediğim amfisiz de ses alabileceğim ( tabi ince bir kasadan çok iyi bir performans beklemiyorum ), elektro çaldıktan sonra elimde beni zorlamayacak şekilde ince tasarımlı ( kalın bir gitarı sonrasında çalamıyorum kabiliyetim bu kadar malesef ) kaliteli bir gitar bulamadım.. Godin lerde malesef çıplak ses konusunda oldukça zayıflar.... Tavsiyesi olan varsa çok sevininerek değerlendirebilirim.... herkese saygılar

2. Sana tavsiyem (eğer elektrik saplara alışkınsan) el akustik alıp naylon tel takmandır, inanılmaz rahat edersin, ama klasik disiplininden uzaktır..ama çok rahattır 3-4 yıl kullanmışlığım var..

3. Cort CEC5 falan çok güzel Sadık, sapları ve gövdeleri ince, onlara bak ;)

4. vigiliante tşk ederım cevabın için düşünülebilir fikir... AYkan hemen bakıyorum alete saolasn kardesşim

vigiliante bunu beğendi.
  5. Rica ederim :)

6. beyler bir alt konuya el atsanız çok ihtiyacım var :(

7. Camps'ın milyon tane ince modeli var.

8. Saçma sapan başlık kirletmekte son nokta bu olsa gerek.
    Mübarek arkadaşım, tut ki bunu insanlar ciddiye aldı bir alt konu hala yerinde duruyormudur acaba?

Cabwaystar bunu beğendi.
  9. Bir alt konu ne ya, biz nereden bilelim? Muhabbete limon sıkıyor böyle bazı arkadaşlar.

10. La adama cevap yazdık da 4-5 gündür iplemiyor :9 buda hoş hani :)

Bu Sayfayı Paylaş