Ibanez Sx72 Elektro Akustik Gitar Alacağım Bir Bakar Mısınız?(link Içeride)

'Akustik & Klasik Gitarlar' forumunda .Sezer. tarafından 22 Ocak 2012 tarihinde açılan konu

1. Hiç gerek yok bunlara...

2. 850 tlm olsaydı çin yapımı bir gitar almazdım.

3. Çin yapımı olmasında sorun yok, model yanlış.

4. Peki ne önerebilirsiniz bana. 1000 TL bütçem var.

5. Önce ne istediğini, kim olduğunu falan da bilmek gerekiyo gerçi ama kim olursan ol ince kasa gitarlarla ilgileniyosan herşeyden önce ikinci el Kore Ovation'lara bakman gerek sonra da Yamaha APX serisi ki 700ün altı beş para etmez gene... Dreadnought kasa düşünüyosan Ibanez'in AW serisi (özellikle AW40 candır, eskileri daha güzeldi ama yenileri de fiyatını hakeder), Cort MR (özellikle Kore yapımı olanlar!) ya da Earth (200 ve üstü) Lag (200 serisi ve üstü)... Bunlardan güzel gitarlar çıkar. Daha ince, ufak gitar düşünüyosan da Cort SFX serisi iyidir, ama tabi her durumda ikinci ellere bakman daha iyi, hatta Cort alacaksan kesinlikle eski Kore yapımlarından bulmaya çalış.

6. Peki önerdiğin bu markalardan, önerebileceğin kesin modeller var mı?(Kesik Kasa)

7. Yukarda bi sürü model yazdım zaten.

8. bu paralara çıkbiliyorsanız kesinlikle 2. el alın derim.Kötü kullanılmış demeyin şu an 2000 tl param olsa bile Türkiye şartlarında 2. el gitar alırdım.turkrock alım-satım forumlarına bakın sahibinden.com a garaj.org daki ilanlara bakın sıfır gitar almayın paranıza yazık.

mrtyksltrk bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş