Barış

2001 yilinda bu arkadas "yine de dönmem sana" adli ilk albümünü cikarmisti. albümün hit parcalari albümle ayni ismi tasiyan yine de dönmem sana ve ölü cicekler oldu. rock-pop tarzinda benim cok begendigim bir albüm olmustu. ikinci albümünü uzun zamandir bekliyorum ama o zamandan beri ne sesi cikiyor ne de onunla ilgili bir haber. burada da yer almamasi sasirtici cünkü kendi adima konusuyorum ben cok basarili buldum kendisini. bir anda ortaya cikipta kaybolmasi garip. dilegim yakin zamanda yeni albümüyle tekrar geri dönmesi. bu baslikta baris arkadasimizi konusalim elestirelim istedim.

Bana göre çıktığı zamanda ki hatası,özgün olmak yerine Teoman taklidi gibi görünmek oldu.Yine de Dönmem Sana klibinde ki duruşu,bakışı...Teoman'a benzemek amaçlı gibiydi hep..Eğer bundan sonra kendisi gibi olmayı başarır ve iyi işler yaparsa,adını duyuramaması ve başarılı olmaması için bir sebeb yoktur heralde.

yener demiş ki:
'yine de dönmem sana' parçası dışında dinlemedim ama şarkı çok iyiydi.

Evet gerçekten altyapısı olsun ensturmanların kullanılışı gerçekten hem teknik açıdan hem müzikal açıdan güzel bir parçaydı!

Parçayı ilk duyduğumda bana 60 lı 70 li yıllardan bir esinti gibi gelmişti açıkçası ama hoşuma gitmişti!

BLUES01 demiş ki:
yener demiş ki:
'yine de dönmem sana' parçası dışında dinlemedim ama şarkı çok iyiydi.

Evet gerçekten altyapısı olsun ensturmanların kullanılışı gerçekten hem teknik açıdan hem müzikal açıdan güzel bir parçaydı!

Parçayı ilk duyduğumda bana 60 lı 70 li yıllardan bir esinti gibi gelmişti açıkçası ama hoşuma gitmişti!

fakat şarkının videosuda şarkının aksine bir o kadar kötüydü.belki daha hoş bir video ile daha çok duyurabilirdi kendini.

Evet haklısın!

Video sunu izlemek nasip olmadı bana .Bir gerçek varki bir şarkının tanıtımında Klip lerin büyük payı var!

Gerçi Barış ,Hülya Avşar ın show una bile çıkmıştı ama :D ...

Ben bu adamı şimdi hatırladım...Yinede dönmem sana,yinede dönmem sana ruhumu sarsandaaa yinede dönmem sana diyordu.Biraz hoşuma gitmişti ama sonraları pek haz almadım.

Sahi adam daha duruyor mu?

barisyine.jpg
http://www.universalmuzik.com/album_detay.jsp?album_id=144&tur=1

:D

Geri