Kararsız Kaldım Yardım Edin

'Elektro Gitarlar' forumunda burakparmak tarafından 24 Ocak 2012 tarihinde açılan konu

1. elimde ronald micro cube amfi var ama ben artık bu amfiden sıkıldım bunu satım Marshall MG10 almayı düşünüyorum birde marshallın yanına Zoom G1XN Guitar Multi-Effects Pedal alcam nasıl yapmalıyım sizce elimde şuanda 250 tl para var amfiyide satarsam 180 de o desem 430 tl para eder bütçem bu kadar

2. çok gereksiz bir iş yapmış olursunuz, hiç bir yarar sağlamaz size, micro cube ile devam edin bence.

Cabwaystar bunu beğendi.
  3. Normalde Micro Cube'den hazetmem ama öyle bi şey yazmışsınki Micro Cube hoş göründü gözüme.

vigiliante bunu beğendi.
  4. Çok daha iyi amfi düşünmüyorsan bencede hiç değiştirme.

5. marshallin 15liği alsamm micro tatmin etmiyor efekler çok fazla ama tonlarr!
    gitarım yamaha pacifica 112xj

6. hayır, hayır, hayır.

7. Marshall ı denedin mi? Renkler ve zevkler gerçi birşey denemez ama bence dene tatmin ediyorsa tonlar seni kimse birşey diyemez. Yada roland ın biraz üst seviyelerine bakabilirsin ikinci ellerine.Bende roland cube 30xl vardı .300 yada 350 idi tam hatırlamıyorum satmıştım. Efect üniteside mevcuttu. Bu tarz birşey alırsan efect cihazınada gerek kalmaz. Bence efectten öte alabildiğince iyi amfi almaya çalış.

8. Sat hepsini prosesör falan alma Line6 Spider IV al.

Mystery of Scarlett bunu beğendi.
  9. İlanımda satılık Spider IV mevcut.

10. dostum ne kadara veriyorsun spider IV 15

11. 250 TL, 0'ı neyse aynı alet.

12. micro cubem satılırsa görüşelim

Bu Sayfayı Paylaş