about:Blank

Ya sanki ilk konseriniz değil gibi geldi bana ya... Yani gerektiğinden fazla profesyonel gözüktünüz bana :p Hele gitaristiniz pedalları yan yana dizdiya yere aha dedim yani :) Bu arada jack ı bıraktım biziz e... Tekrardan saolun jack için...

26 Şubat Cumartesi günü Black Tooth/Djiin Stilo ve Karaleke Biziz Rock Barda. Biziz Rock Bar Tunalı Hilmi Caddesi'nde Mc Donaldsın karşından.
Kapı Açılış: 14.00

Metal keyfi yaşamak istiyorsanız, Cumartesi Biziz'de olun...

arkadaşlar sağolun ya, bu kadar güzel yorumlar beklemiyorduk. gaza getirdiniz vallahi :) inşallah kısa bir süre sonra düzenli bir bar programıyla karşınızda oluruz..(göktuğ da belki bi kaç konser ayarlar bize :D )

eheh ismin bulunma asamalarindan azda olsa haberdarsin cyberknight :) ama bak begenildi :D tamam cook ilerilere saklanicak isim hikayesi

opuyorum hepinisi, kardes grup olarak ta ilk konserinisi kutluyorum, gayet basariliydi, oturmus ve duzgun bir muzik yaptınıs neyse ben elestirilerimi zaten size solemistim burdan opiyim die mesaj attim

yasasin about:blank hahahaha :)

venus-in-furs demiş ki:
opuyorum hepinisi, kardes grup olarak ta ilk konserinisi kutluyorum, gayet basariliydi, oturmus ve duzgun bir muzik yaptınıs neyse ben elestirilerimi zaten size solemistim burdan opiyim die mesaj attim

yasasin about:blank hahahaha :)

mehmetcim elestrileri burda soyleme harbi; herkes anlamasin sonra ehueheu...kardes kardes daha guzel seyler yapariz insallah sizlede berabaer..saolasin yapici elestrilerin icinde; destegin icinde...:)

giggle valla rock alternatif karisik bisyerler yapiyoruz; tam tarz söylemek zor...gel dinle kendin gör :)

Geri