Ali G-Baş Belası....

leş

Seyrettiğim daha doğrusu sonuna kadar zor dayandığım;dünyanın en anlamsız,en değersiz,en saçma,en oyunculuktan uzak,en gerzek,en gereksiz ve en yapılmaması,en seyredilmemesi gereken filmi.

Zaman kaybı,
Göz israfı,
Rezalet sözlüğü,
Komik bile değil.
Bırakın komik olmayı;
film bile değil...
Daha ne diiiimmmm.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Re: leş

faust demiş ki:
Seyrettiğim daha doğrusu sonuna kadar zor dayandığım;dünyanın en anlamsız,en değersiz,en saçma,en oyunculuktan uzak,en gerzek,en gereksiz ve en yapılmaması,en seyredilmemesi gereken filmi.

Zaman kaybı,
Göz israfı,
Rezalet sözlüğü,
Komik bile değil.
Bırakın komik olmayı;
film bile değil...
Daha ne diiiimmmm.
ben filmin anlam taşıdığından,izleyiciye bi şeyler katmaya çalıştığından bahsetmedim dikkat edersen sadece komik olduğunu yazdım.tabii bu senin görüşündür saygılıyım

ok

Bu film bana o kadar çok anlatıldı ki güzel bir tatil gününü bu filmle heba ettim.Rezil oldu.
Ben herhalde biraz sert yazdım ama sinematografik açıdan eleştirmeyeceksem salt komik ya da korkunç diye yazmak bana göre eleştiri değil bir görüştür.
Bu filmle ilgili görüşlerim bunlar.
Sinema anlamında eleştirmeye gerek bile yok.
Ve bizim sinemamız batarken bağımsız bu tarz para filmleri karşıma çıkınca dayanamıyorum;kusuyorum.

Böle filmler ne yazıkki var ama sinema ile bence alakası yok ne bilim kafan bulanktır canın sıkkındır böle filmler izlersin bu kadar sert eleştirmen gerekmezdi ama çok salak bir film bunu kabulediyorum :p ama işte boş zamanın var sa oturur izlersin işte sonrada cd sini bir arkadaşına falan hediye edersin olur biter

ya süper ya filmi tek izleyen bizim crew sanıyodum:)filmde o kadar çok komik sahne var ki.izledikten sonra espiri tarzımıza bile yol verdi.çok küçük ama olayı bitirmiş ayrıntılar var filmde.bu arada ali-g nin kendini benim gibi zenci sanması da çok komik.zuahuahua

Re: ok

faust demiş ki:
Bu film bana o kadar çok anlatıldı ki güzel bir tatil gününü bu filmle heba ettim.Rezil oldu.
Ben herhalde biraz sert yazdım ama sinematografik açıdan eleştirmeyeceksem salt komik ya da korkunç diye yazmak bana göre eleştiri değil bir görüştür.
Bu filmle ilgili görüşlerim bunlar.
Sinema anlamında eleştirmeye gerek bile yok.
Ve bizim sinemamız batarken bağımsız bu tarz para filmleri karşıma çıkınca dayanamıyorum;kusuyorum.

Sen kafayı sanatla bozmuşun. Her film illa sanat filmi mi olacak. Bundaki amaç eğlence, geyik vs. varsın para için yapılsın milleti eğledirmiş. Bu senin dediğin aynı "Ben rock dinlerim. Doğru müzik budur. Pop, vs. dinleyenler yanlış yolda vs. düzelsinler" demeye benziyo.

ya git işine birşey demedik biz kaliteli bir film olmadığının sende farkındasın başlığı açan arkadaşta farkında alırsın sadece gülmek için bir kere izlersin demiş arkadaş ama sen fanı gibi konuşuyorsun

komedi filmlerinin kaliteli olup olmaması söz konusu değildir bence.kalitenin tanımı müşteri ihtiyaçlarına uygunluğu ifade eder(tabi biz işletmecilerin tanımıdır bu)O halde bu film bence çok kaliteliydi.bu filmden bişey anlamadıysan bunun tek açıklaması espiri anlayışının farklı olmasındandır.
ali-g rulez.ali-g kick ass.i m ali-g,ali-g is me.

ya sanatsal hiçbir yönü yok filmin.bunu demedim ama bence insanın boş zamanında stersini atabilmesi ve gülmesi için yapılmış eğlenceli bi komedi

bende boş bir zamanımda izlemiştim zaten ama hiç stres atmadım gülmedim hatta midem bulandığı oldu abi ne bileyim komedi filmi izliceksem
jim carrey,jack black,adam sandler,ben stiller falan izlerim yani

Geri