Eğreti Gelin

eğreti gelin kavramını bu filmde duymuştum
bu filmin gerçekten bende bir çok şey uyandırdı ve filmin başlarında ali denen kahramanı sanırsam hafife almışım ki sonunda yaptığı şeyden dolayı tebrik etmek geldi içimden film güzeldi oyuncularda müthişti bence hepsi yerlerşne oturmuş tiplerdi.
müjde ar olsun metin akpınar olsun gerçekten yine çok güzel çok iyi iş başarmışlar ee ne de olsa yılların tecrübesi :) diyorum ve saygıyla eğiliyorum önünde füsun demirel de gayet başarılıydı bu ara
ilk başlarda kardeşim cd yi aldığında aman canım bir şeye benzemiyordur dedim ama sanırsam filmi izlemeye başladıktan sonra pişman oldum diyebilirim :D neyse hayatın içinden sıcak bir filmdi sezen aksu nun sahneye verdiği o müthiş şarkıda gözlerimi doldurmadı diyemem.
gelelim nurgül yeşilça ya o da gelin rolünü güzel üstlenmişti asmalı konak ta kendisinden tiksindiğim kişi benim gözüme girmeyi başardı bu rolüyle filmin sonunu merakla beklerken mutlu son la bitmesi beni bayağı bir şaşırttı açıkçası filmin yönetmenini gerçekten içten kutluyorum ve başarılarının devamını dilerim kendilerine...

Degisik bir filmdi sezen aksu şarkısı'da güzel bir atmosfer vermisti ama sonu biraz fazla sıradandı biraz daha genisletip güzel seyler cıkarılabilirdi yinede izlemeyen varsa cd'sini alıp izlesin derim ;)

Geri