Manyetik Bağlama Diyagramı (2hum + 3way + 1vol + 1 Tone Pp)

M

mistreated4u

Merhaba,

Cort Garage II'nin manyetiklerini falan söktüm. Killswitch vardı, onu da çıkardım. Pratik açısından sıfırdan manyetikleri bağlamak istiyorum.

Özellikler;

2 Humbucker, ikisi de split olabiliyor. 1 Volume + 1 Tone potansı var. Tone potansımız push-pull.

Şimdi bu dizilime göre wiring diagram olarak neyi kaynak alayım?

Seymour Duncan sitesinde seçtiğim diyagramlarda hep manyetiklerden yeşil kablolar çıkıyor. Bendeki manyetiklerde yeşil kablo yok.

Teşekkürler.

böyle birçok site var anlatan... googleda guitar wiring diagrams diye aratırsan ve görsellere bakarsan sana uygununu bulursun. ben böyle çok gitar bağladım.

mert elindeki gitarın kabloları ve manyetikleri özeldir hepsine benzemez ben biraz uğraşmıştım hangi kablo hangisi diye .kabloların 2 tanesi toprak ve 2 tanesini bir arada push pull için kullanıyorsun bir tanesi canlı uç zaten o canlı ucu bulmak önemli keşke sökmeden önce bana haber verseydin .Ayrıca 1 push pull swich i ile ikisini birden single manyetik yapabilirsin .

M

mistreated4u

mert elindeki gitarın kabloları ve manyetikleri özeldir hepsine benzemez ben biraz uğraşmıştım hangi kablo hangisi diye .kabloların 2 tanesi toprak ve 2 tanesini bir arada push pull için kullanıyorsun bir tanesi canlı uç zaten o canlı ucu bulmak önemli keşke sökmeden önce bana haber verseydin .Ayrıca 1 push pull swich i ile ikisini birden single manyetik yapabilirsin .
Utku selam, içindeki bağlantılar kötüydü, orta switch pozisyonunda da ton zayıftı epey. Canlı uçları falan bulduk, hallettik onu da, zaten ben 3Single set alıyorum onu takacağım. :)