DikkatŞahan Çıkabilir!

Fatih_TheConqueror_ demiş ki:
Acayip yetenekli bi adam. Zaten 1 seneye kalmaz büyük kanallarda çikmaya baslar. Kanal D , Show, ATV gibi. En çok güldügüm insanlardan

aynen katIlIorum..ayrIca ata demirer'de boyle sessiz ve derinden gelmisti..su an ki konumu ortada..ben benzetiorm ikisini ;)

İlk bölümleri mükemmeldi fakat son 2 bölümdür çok tekrar var ne yazık ki. Kendini toplarsa çok iyi olacak yoksa olacak o kadar gibi kendini tekrar etmekten dolayı bıktıracak insanları.

son bölümde sevgilisine takip için çip takan karakterde kopmuştm ben.. bi de biraz daha eskilerdn küfür hastalığına tutuln çok iyiydi sansürsüz metni bi yerden bulmaya çalışın derim süperdi :D

bende bayılıyorum bu adama gerçekten ama nerede okuduğumu bilmiyorum; S.Çetin tarafından kendisine film teklifi yapılmış:(( bence bu tip adamlara bulaşmamalı; yeter S.Çetin ve onun gibilerin bu tip yetenekler sayesinde para kazandığı....

Ya izliyorum izliyorum bi süre sonra bayıyor beni ve bir anda hiç kahkahayla gülmemiş olduğumu farkedip kanal değiştiriyorum.Çok iyi olduğunu söyleyemem ama berbatta değil yani.Tuvaletini yaparken kilitlenip kalan adam muhabbeti çok hoşuma gitmişti.Ama dediğim gibi olayı fazla uzatınca bayıyor..

evet bazı yerlerde gerçekten bayıyor ama bir programda bir kere bile güldürse beni, izlerim.. ah be bir sene önce girmiş olsaydım üniversiteye tanışacaktım belki adamla yanarsam ona yanarım :)

WS demiş ki:
Cornflakegirl demiş ki:
Geçenlerde izledim bir skeçde kadın programlarıyla dalga geçiyordu kadın tipine girmiş kocası canlı tel bağlantısında
"neee diyonnn ben bakıreyımmmm kocam bana tecavuz ettii 3 çocuğum varrr gerizakalııı" allahım ya çok komik hatırladıkça gülmekden ölüyorum biryerlerde bulursam kaydını ya da tekrarında video'ya çekicem :LOL:

Ama çok güzel dalgaya alıyo demi. Yanındaki kadın da sen ne yüzle çıkıyosun diye aşağılamaya başlıyo. Orada daha da kopmştum ben :D :D
asıl ben başörtüsünün desenine koptum. yanındaki gazveren abla da süperdi gerçekten.

neydi o kadının adı gülay mıydı neydi ya oranın çaycısımıdır mstahtemmidir nedir süper bi hatun rol aldığı her skeç yarıyor beni hele bir sadist bakıcı vardı

Gülmek kişisel olabilir ama adamın çok iyi bir televizyon zekası war.Çok iyi kullanıyor materyalleri.Ama Antorojenin de dediği gibi Farklılık sıradanlığa dönüşünce OLay feci bi şekilde can sıkmaya başlıyor.Diğer büyük bi kanala geçmeden olabildiğince izleyin derim....

acemaniac söyle diyor:
"...Antorojenin de dediği gibi Farklılık sıradanlığa dönüşünce OLay feci bi şekilde can sıkmaya başlıyor." evet buna katılıyorum. adamda çok iyi ve kaliteli bir yetenek var yalnız sıkıyor gerçekten de. bazen ve çok sığlığa dönüşüyor tekrarlı yerleri programın... şahanı seviyorum, programını hayır! ileride daha kaliteli bir şeyler olacağı garanti derim ben fakat şu an hiç zaman harcamam tv8 deki program için çünkü bir kez çalıştım ve hiç zevk alamadım çok küçük yerler haricinde ve de bu küçük hoşlukları kaliteli bir hale çevirene kadar da izlemeyi düşünmüyorum..

Geri