Djinn Stylo (Alternative Metal) - Ankara

Selam,

Djinn Stylo' yu ilk kurduğumuz günden beri amacımız bütün festival ve konserlere katılmak.Bunun için disiplinli bir şekilde çalışıyoruz. 2004 Odtü Bahar şenliği ve 26 Şubat BİZİZ konseri en iyi sahnemiz oldu. Ceyhan(Vocal), Tolga (Gitar), Evren (Bass) Tuna (Davul) grubun kadrosu.Ne yazık ki Tuna İstanbul' a taşındı. Bu aralar davulcu arayışımız var. Çevreden gelen tepkilere bakılırsa türümüzü oturttuk diyebilirim. 26 Şubat BİZİZ konserimizle ilgili her türlü izlenimi öğrenmek isterim. Bu konuda yazmak isteyen herkes yazabilir. Yoğun olarak beste üzerine çalışıyoruz. Black Tooth ile yakaladığımız sinerji tabi bunda Tunanın büyük katkısı var kendini birlikte yaptığımız düet olarak gösterdi. Büyük ihtimalle bu birliktelik ilerde de devam edecek. Değişik projeler yolda...Bu arada çok profesyoneller hepsine selamlar...

Black Tooth'un vokalle düet hoştu.Çok gaz çaldınız,başarılarınızın devamını dilerim.Yalnız değinmek istediğim bir nokta var,seyirci tam gaza gelmişken yavaş parçalara geçiyorsunuz.Playtistin sıralamasını daha iyi ayarlarsanız önümüzdeki günlerin aranan hardcore gruplarından biri olursunuz bence :)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Bize böyle daha gaz olur diye geldi ama objektif olmak gerekiyormuş demek. Kesinlikle dikkate alınması gereken bir detay.Çok teşekkürler...

Djinn Stylo Bass,Evren

Öncelikle Biziz konseri için tebrik etmek isterim sizi, gerçekten eğlendirdiniz ama önceden de değinildiği gibi playliste biraz daha titiz yaklaşmak gerekiyor. Bunun dışında ses sistemindeki sorunlara rağmen (ki sorumlu tutulamazsınız) gerçekten başarılıydınız. Umarım gelecek konserlerde görüşürüz... bu arada düet harbi mükemmeldi! Bol şans!

oooowwww

ooww evren abi sayfa açılmış . çok ii olmuş yahu . bende inzivaya çekildiydim. bi haftadır asosyal bir yaşam içinde ve evde max payne oynayarak vakit geçiriyodum.(max payne 2 fall of max payne ) ehehe :))
bu arada bizizdeki konserimizin eleştirileri için herkese teşekkürler . e tabi kardeş grubumuz çürük diş elemanlarını da kissin...

THERE'S A BİTCH İN MY HEAD...AND İ GUESS...İTS ME..!!

CEYHAN djinnstylo,vokal

super iş super

abı hepınızı tebrık ederım herkes cok ıyıydı evren abı sende dokturdun, bence gelecekte daha saglam sahnelerde yer bulacaksınız basarılarınızın devamını dılerım. bızler için ki ben kendi namıma baya eğlendim. heğinizin performansı tartışmasız cok iyiydi. kara leke ve çürük dişte gayet iyiydi onlarıda senın aracılığınla tebrik ederim.

ceyhan ve tuna düet çok guzeldi abi tekrar deneyin bunu bizde dinleyelim.

ey CİNSTAYLO ahalisi! Mona Lisa'nın canlı performans klibi tamamdır.İlgilenenlere duyurulur.2 gün uğraştım ama güzel oldu.Dijital kamerayla bu kadar olur. İdare edin.Fakat sesler mükemmel....

Herkese mrblar! Gerçekten müthiş bir konser olmuş.Hepinizi kutluyorum! Her ne kadar bazı arkadaşlar konserden haberdar etmeseler de (ceyy lafım sana değil:) Bu arada klibiniz ve demonuz elimde şuan! Benim favori parçam MTV olsada Mona Lisa'da gerçekten başarılı bir parça:D Evren'i kutlamak istiyorum. Klip olayında çok profesyonel bir iş çıkarmışsın.Tebrikler!! Tolga, konserde durup durup sırıtışların felaket güzel gözüküyor. Bence böyle devam et abi. Çok yakışmış. Tuna'nın gruptan ayrılmasına çok üzüldüm. Umarım herşeye rağmen yolunuza devam edebilirsiniz(Bu da büyük bir erdem örneğidir)Son olarak kankam güzel insan ceyhan. Güzel günler yakındır be dostum. Sıkı tutun. İyi bak kendine. Başarılarınızın dewamını dilerim! Herkes kendine çok iyi baksın

YÖNETİCİ NOTU : İMZANI DÜZELT ( MAX. 3 SATIR )

Kardes grup STYLO siteye hosgeldiniz.Umar1m hayirli olur.
Yeni bir konser icin çalismalari hizlandirin.
ODTÜ den sonra yapalim birseyler.Bu arada muhakkak GELIN.
Evren BABA bas için senin pedallari bize o günlük emanet edermisin

BLACK TOOTH - tuna

" HUUUUUUUUUU YEASH!!!!..... " Rocco bira gobegini gosterir :twisted:

tebrikler :D harikaydi...
konserde mikrofonun amp cabinetine degmesi sonucu cikan "harasa ugramis sinek" sesini kurtarmak, ve ayni sahneyi paylasmak harikaydi, sizleri cok seviyoruz... basariLAr!!! :twisted:

RE - SPECT - WALK!!! :evil:

evren abi ne zaman yeni bi seyler yapacaksiniz dört gözle sizi yeniden dinlemek için bekliyoruz abi bu arada davulcunuz tuna gitmisti yerine biri orturtunda dinliyelim abi sizi canimiz M_TV monalisa çekti

Ne yazık ki henüz davul durumunu kesinleştiremedik. Bu boşlukta hem beste yapıyoruz hem de seyirciyi kopartacak sahne şovununun tasarımını tamamlamaya çalışıyoruz. Bu arada Mona Lisa dinliyorum he he he ...

Geri