Djinn Stylo (Alternative Metal) - Ankara

abi davul olayını halletmeye çalışıyoruz.bi kişiyi denedik ve tatmin olamadık.şimdi bi kaç kişi var onları deniycez ... sanırım yeni davulcuyla repertuarı oturtmamız bi ay kadar zamanımızı alıcak.ha bu arada artık tamamen türkçe oluyoruz..
çarşamba stüdyodayız.tam tavana vurmuştuk ki böyle bi davulcu sorunu çıktı işte...[/i][/b]

monalısa klıbı seyrettık abı bıraz once bu nedır ya bole abı sen muhtesemsın tek kelımeyle super bı iş çıkarmıssın klıp super olmus abı ellerıne saglık artık hem dınleyebılecegız hem seyredebılecek radyonun resımlısı (gerci benim aklıma gelmişti ama ) ellerıne saglık evren abı

of of of ben yokken ne geyikler dönmüş burda yaa! Kubi radyonun resimlisi nerden geldi olum aklına! Off yaa saat 02:48 gülüyorum abi! Çook gülüyorum hem de!Gerçekten klip baya güzel! Zaten daha öncede değinmiştik! Evren çok ustaca bir iş çıkarmış! Eline koluna sağlık!

hayret bişi yaaa!!! Evren bey alkışları toplamış yine
gelen geçen tebrik ediyo abi bu adamı yapmayın böyle.hahahaha.arkadaşlar sayın EVREN beyle aramızda soğuk savaş başlamıştır :D ya bundan böyle olur olmadık şey için beni tebrik edersiniz ya da gerisini siz tahmin edin artık.Bu ne böyle kardeşim yaa alla alla.sen bağar çağar zıpla hopla bi tarafını yırt geceleri uyuma şarkı güzel olsun diye EVREN bey gelsin tebrikleri toplasın. Tamam bazen iyi şeyler yapabiliyo ama o kadar değil.hem ben de izledim klibi.Klipte beni bile bile çirkin çıkarmaya çalışmış.(kendisi ön plana çıkacak ya)(OHAAAAAA :D ) neyse rahatladım.Bi de sanırım bu hafta provada bas gitarı kafama yiycem gibi geliyo
ehehehe :)

sevgili deli kardeşim;

radyonun resimlisi ha :D

olm klipte tolga sen ben bira içerken bi sekans varya hani,çok tatlı olmuş.gerçi EVREN bey yaptı klibi ama hadi güzel olmuş diyelim :D
bu arada ben hala klipte o herifi tekmelidiğin görüşündeyim :) defalarca izledim hoca ya resmen tekme atıyon herife :D abi geberdim gülmekten :D ama bişi söyliyim harbi pogo yaparken yani senin kadar ustaca ve senin kadar çaktırmadan iyi tekme atan bi herif yok abi bu dünyada :D öperim yanaklarından deli kardeşim

arkadaşlar kolay gelsin..yeni kuruluor muşsunuz..forumda isimden kaynaklanan bi hoşluk oldu ondan girdim buraya..bizim önceki grubun ismide DJİNN (dc) idi..hadi bakalım cinlerle dolu bi grup daha...
görüşmek üzere..umarım bi gün biyerlerde birlikte çalma imkanı doğar..
ii çalışmalar

süpriz

29351799.img.jpg

nasıl ama fotoları hemen yukledım foruma elımızden gelenı yapıyoruz. bu arada emre hos geldın davulcumuz hos geldı demek oluyo sanırım mı ?
! devamı gelecek inşallah kendi sitemize !

evet evet kendı sıtemıze bakalım daha neler olacak

Arkadaşlar herkese selamlar olsun! Fotolar çok çok çok iyi olmuş! Bu arada yeni davulcu hayırlı olsun! Artık atraksyonları bekliyoruz :D
aa bu arada grubun web sitesi için altyapı oluşturmakla uğraşıyoruz. Yakın zamanda ziyaret edebileceğiniz duruma gelecek ! SAygılar.....

gubun yeni davulu hayılı uğulu olsun.

HOŞ GELDİN EMRE

grup olarak çalışmalar hızlanıyo her halde öner site olayı hakkında müjdeler veriyor. bu arada kısa zaman içinde yeni süpizler ve olaylar olacak. sanırım sıkı bir şekilde DJINN STYLO fırtınası geliyo.

sıkı haberlere hazır olun her an bır organızasyon sayesınde djın stylo dınleme sansı yakalayabılırsınız.

Ey ahali!!!

12.04.2005 tarihi itibariyle ( umarım hep böyle kalır ) Djinn Stylo' nun kadrosu şudur:

Vocal: Ceyhan
Gitar : Tolga
Bass : Evren
Davul: Emre

Emre sayesinde 1500 km ile giderken 15000 km ile yörüngeye oturduk. Hepimize hayırlı olsun. Grupta iletişim, uyum daha önemlisi disiplin had safhada!!!

Tekrar hoşgeldin EMRE!!!

Geri