Ekmek Teknesi

gorona_85 demiş ki:
ravenwoods demiş ki:
evet sabaha karşı bende izledim :) :) valla nusretin kızları taş gibi....zuhahhaha.güzel bir film ama gerçekten.

koparttın beni ravenwoods :LOL:

çok güzel bi dizi. eskidende seyrediyodum şimdi sabahlarıda seyrediyorum. heredot cevdet süper bi karakter ;)
ahahah nusretin kızlarından da en sevdiğim de çinliyi seven vardı ya soradan naime yönelmişti hastaydım ona hala da severim :p
zaten lisede herkes birini seçiyodu o kızlardan kendine :D
herodotun hikayeleri başladığında o kahvedekiler gibi ben de evde sessizliği sağlar can kulağıyla dinlerdim
çok keyifli diziydi muhabbetini taklitlerini az yapmadık =)
sabaha karşı rastlayınca da bakıyorum ara sıra

bu gece gene izledik ekmek teknesini. bir yandan nargilenin dumanı ciğerlerimizde volta vururken biryandan ulubatlı hasanın hikayesini dinledik. tüm karakterler birbirinden güzel. heredot başta olmaz üzere cengiss, kirli, korkut, celal, nusret baba vs vs. hakikatten hepsi rollerinin hakkını vermişler ve ortaya böyle mükemmel bi dizi çıkmış. emeklerine sağlık.

Uykusuz kaldığım geceler, denk gelirsem ben de bakıyorum biraz. :D Çok başarılı bir dizi olarak görmedim hiçbir zaman ama bazen karakterlerin muhabbetleri eğlenceli oluyor. Heredot Cevdet'in olayı da pek bir güzel. Dün geceki Ulubatlı Hasan hikâyesi de güzeldi ama Nusret Usta'nın sözleri bir tokat gibi patladı kahve ahalisine. :LOL:

Saygılar...

marzaleka demiş ki:
çok kaliteli bir dizi ya.eskiden sürekli izliyordum ama şimdi bi türlü denk gelmiyo
Sabahın 5'inde olduğu için denk gelemiyor olabilirsin. :D Tekrar bölümleri olunca, hele bir de o saatte yayınlayacak bir şey bulunamayınca koyuyorlar işte. Eskiden de Viper, Third Eye gibi diziler yayınlanıyordu. Allah bilir yazın yine onları yayınlarlar. :LOL:

Sevgiler...

rahmetli savaç dinçelin inanılmaz renk kattığı diziyidi,tekrar toprağı bol olsun diyorum.

o mahalle ne kadar eğlenceli bir yerdir öyle ya,herkes ayrı bi cins.herkes orijinal,bildiğin alaturka mahalle işte.çok iyiydi ya,çok iyi.

Geri