M-audio Fast Track Pro Input Sorunu

'Müzik Teknolojileri & Kayıt Forumu' forumunda cagilbenian tarafından 14 Şubat 2012 tarihinde açılan konu

1. Merhaba arkadaşlar. Delirmenin eşiğindeyim. Bundan önce kurulu olan sistemimde tamamen çalışan Fast Track Pro bilgisayara format atmamdan sonra bana çok zorluklar yaşattı.
    Şimdi ilk olarak bilgisayara format attıktan sonra ses kartının driverini yükledim ve daha sonra cubase 5 yükledim. Hiç bir sorun yoktu. Cubase açtığımda ses kartı olarak bilgisayarımdaki on-board ses kartını görüyordu. Bunu Fast Track Pro yaptığımda input ve output devices bomboş gözüküyordu. Vts connections'a girip göstermeye kalktığımda olmuyordu ses kartına tıkladım ancak hiç birşey yapmadı. Birkaç gün önce bayağı bir kurcalarken bir şekilde o sorunu çözmüşüm. Şuan için ise Cubase olsun Guitar Rig olsun hiç birisi inputlari görmüyor.
    Cubase açıyorum.Yeni bir kanal ekleyip doğru bir şekilde gösteriyorum. Altına da mp3den bi altyapi koyuyorun. Çaldığımda ses kartının üzerinde sinyal lambası yanıyor. Ses kartının üzerindeki Mix dügmesini "In" seçimine getirdiğimde gitarın sesini alabiliyorum. Ancak "PD"ye getirdiğimde hiç bir şekilde ses dönmüyor bana. Çıldırmak üzereyim gerçekten. Anlamadığınız bir yeri olabilirse daha ayrıntılı açıklayabilirim. Acilen yardımlarınızı bekliyorum...

Bu Sayfayı Paylaş