Küf(metal)-Ankara

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda yetkin tarafından 3 Mart 2005 tarihinde açılan konu

1. [​IMG]

"yetkin ----- vokal, gitar
    ilke ----- davul
    atilla ----- bas gitar, geri vokal
    mustafa --- solo gitar

grubumuz son şekline mayıs 2004'te kavuştu. grubumuz ilk konserini aralık 2004'te gülhane tıp fak.'nde verdi.

katılacağımız etkinlikleri ve gelişmeleri size burdan haber vermeye çalışıcaz. "

son gelişmeleri garajdaki sayfamızdan da takip edebilirsiniz:
    http://kufank.garaj.org

2. [​IMG]

3. Grubun ismine bayıldım :mrgreen:
    Başarılar..

4. orda olucaz!! başarilar...

5. başarılar arkadaşlar
    biz de tanımsal olarak orada olacağız umarım güzel bir gün olur

6. setlist(5 mart 2005):

intro
    so what
    sarı
    1000
    fuel
    gündüz gece
    inkarlar
    black
    master

şahsen benim için gayet zevkli bir konserdi. sadece dakkada bir yüzüme mikrofondan elektrik yemeseydim daha iyi olacaktı. :)
    mix tahtasında duran elemanla, konserden önce anlaşmamıza ve ona özel, nerelerde efekt kullanılmasını istediğimizin yazılı olduğu bir setlist vermemize rağmen master of puppets'da efekt alamadık. daha önemli işleri vardı galiba!

orda bizi dinleyen, her şarkı da biraz daha artan destekleri için herkese teşekkürler :)

7. beyler başırılar beni sy1 den tanırsınız yetkin piknikten hani :)-

ati umarım çok başarılı olursunuz sizi daha dimleyemedim ama en kısa zamanda dinlerim inşallah başarlılar...

8. Bizizde aynı sahneyi paylaştık sizlerle performansınız harikaydı. :zipla
    İlkecim davulu çok güzel coşturuyosun :metalhead böyle devam sizde gelecek var :D

9. Doğan görüşüne fazla katılmıyorum sahneye çıkmadan önce muhabbetimiz oldu iyiydi ama sonra biz sahnedeyken sizin elemanların bize gülmesi beni sinirlendirdi yanlış hatırlamıyosam üstünde beyaz tişört olan elemandı neyse unuttuk bunları başarılar...

10. biraz ağır konuşmuşum galiba kusra bakmayın arkadaşlar bunlar foruma yazılacak şeyler değil biraz o anki sinirime denk geldi olayı büyütmüşüm herhalde yazmamam gerekirdi neyse Başarılar diliyorum soryy ;)

11. Arkadaşlar Heavy Yapıyormuşsunuz Çok Alakasız Bir Yerden Buldum Sizi. Tanışmak & Konserlere Çıkmak Dileğiyle.

12. [​IMG]

logolarımızın(diğeri için ilk mesaja bakın lütfen :wink: ) taslağı için Demet'e çok teşekkürler...

nasıl ama? :)

13. güzel logoymus......

14. Tırnak Efekti Güzel Olmuş.Güzel Çalışma, Yapanın Eline Sağlık

15. Bir elemanınızın imzasındaki link dikkatimi çektiği için girdim başlığınıza :) Öncelikle başarılar diliyorum :) Sonra da bence logonuz acayip kötü :) Grup ismiyle de tarzınızla da pek bir alakası yok bence :)

Kolay gelsin :)

16. hmm berkaya katılmak zorundayım...ya logo çok kötü olmuş ya...neyse başarılar...

17. bence de logo vasat olmuş.. daha iyisi olabilirdi.. başarılar..

18. RpR

RpR

175
    0
    300
    arkadaşlar olumlu olumsuz logo eleştirileriniz için teşekkürler :lol:

şu sıralar solocumuz mustafanın kolu alçıda olduğu için çalışmalara ara vermek zorunda kaldık. sonra çalışmalara tam gaz devam edecez :)

görüşmek üzere...

19. Logonun üstünde biraz daha ugraşılırsa olucak ama bu felaket kötü olmuş abi ya...

20. naber gatali kardeslerim :) nassiniz ati napiyon la

beyler daha oncede demistim buradan da arkadaslara katiliyim logo olmamis berkayinda dedigi gibi alakasiz nese

gata senliginde gorusmek uzere :) ...

Bu Sayfayı Paylaş