Küf(metal)-Ankara

kuf_yesil_kck.jpg

"yetkin ----- vokal, gitar
ilke ----- davul
atilla ----- bas gitar, geri vokal
mustafa --- solo gitar

grubumuz son şekline mayıs 2004'te kavuştu. grubumuz ilk konserini aralık 2004'te gülhane tıp fak.'nde verdi.

katılacağımız etkinlikleri ve gelişmeleri size burdan haber vermeye çalışıcaz. "

son gelişmeleri garajdaki sayfamızdan da takip edebilirsiniz:
http://kufank.garaj.org

• Konu Sahibi Konu Sahibi
setlist(5 mart 2005):

intro
so what
sarı
1000
fuel
gündüz gece
inkarlar
black
master

şahsen benim için gayet zevkli bir konserdi. sadece dakkada bir yüzüme mikrofondan elektrik yemeseydim daha iyi olacaktı. :)
mix tahtasında duran elemanla, konserden önce anlaşmamıza ve ona özel, nerelerde efekt kullanılmasını istediğimizin yazılı olduğu bir setlist vermemize rağmen master of puppets'da efekt alamadık. daha önemli işleri vardı galiba!

orda bizi dinleyen, her şarkı da biraz daha artan destekleri için herkese teşekkürler :)

beyler başırılar beni sy1 den tanırsınız yetkin piknikten hani :)-

ati umarım çok başarılı olursunuz sizi daha dimleyemedim ama en kısa zamanda dinlerim inşallah başarlılar...

Bizizde aynı sahneyi paylaştık sizlerle performansınız harikaydı. :zipla
İlkecim davulu çok güzel coşturuyosun :metalhead böyle devam sizde gelecek var :D

Doğan görüşüne fazla katılmıyorum sahneye çıkmadan önce muhabbetimiz oldu iyiydi ama sonra biz sahnedeyken sizin elemanların bize gülmesi beni sinirlendirdi yanlış hatırlamıyosam üstünde beyaz tişört olan elemandı neyse unuttuk bunları başarılar...

biraz ağır konuşmuşum galiba kusra bakmayın arkadaşlar bunlar foruma yazılacak şeyler değil biraz o anki sinirime denk geldi olayı büyütmüşüm herhalde yazmamam gerekirdi neyse Başarılar diliyorum soryy ;)

Bir elemanınızın imzasındaki link dikkatimi çektiği için girdim başlığınıza :) Öncelikle başarılar diliyorum :) Sonra da bence logonuz acayip kötü :) Grup ismiyle de tarzınızla da pek bir alakası yok bence :)

Kolay gelsin :)

arkadaşlar olumlu olumsuz logo eleştirileriniz için teşekkürler :LOL:

şu sıralar solocumuz mustafanın kolu alçıda olduğu için çalışmalara ara vermek zorunda kaldık. sonra çalışmalara tam gaz devam edecez :)

görüşmek üzere...

naber gatali kardeslerim :) nassiniz ati napiyon la

beyler daha oncede demistim buradan da arkadaslara katiliyim logo olmamis berkayinda dedigi gibi alakasiz nese

gata senliginde gorusmek uzere :) ...

Geri