Küf(metal)-Ankara

bişey sorucam; gülhanede verilen konserde gatanın gruplarından var mıydı bi bilginiz var mı? çok saçma oldu sanırım :D

çok başarılar küf'e en kısa zamanda izlemek umuduyla.

nası yani? vardı 8 grup benim bildiğim hepsinde en azından bi tane gatalı insan vardı yani. umarım budur öğrenmek istediğin :) ati daha ii bi bilgi verir sanırım. gata sorumlumuz :p

sonbaharda bekleriz konserlerimize. dev çalışmalarımıza ara verdik şimdilik. seneye daha güzel olucak çoğu şey ;)

Bestelerimize yoğunlaşacak, onlara yeni bir şeyler katabilecek ve bizlerle birlikte müzikal olarak devamlı gelişmeyi hedefleyen KLAVYECİ arıyor.

İlgilenenler özel mesaj veya
[email protected]
adresine e-posta atarak bizlere ulaşabilir.

burdan o soğukta bize yardımcı olan atillaya ve konserimize gelerek bizi şereflendiren ilkeye teşekkürlerimi sunuyorum.KÜF grubunu yeni organizasyonlara görmek ve coşmak istiyoruz.hepinize selamlar

maresalx demiş ki:
yetkin demiş ki:

GATA SUCKS !!!

yapmaz bişey GATA. severiz GATA'yı.

spider_in_mud demiş ki:
ya arkdaslar sarkı cok başarılı ama bişi sormak istiorum basta ki hecelerden dogan kurgu kimin fikriyse bence olmasa daha ii yinede cok tebrik ediorum sevgiler

hangi şarkı? hangi heceler? biz bişey yaptık da benim mi haberim yok? :D
yani yeni bişeyler yapıoruz tabi ki de internete henüz bişey sızdırmadık hangi şarkıdan ve heceden bahsettiğini anlayamadım o yüzden tam.

mustafanin sinavi var diger elemenlari tanimiyorum ama sanirim sizinde oyle e yok mu hic konser plani yaz icinde?haziran veya sonrasi bi canli izleyemedim.gata konserinide kacirdim zaten...boskagittaki ritimlerde harika olmus.canli izleyen tum arkadaslarimda cok begenmis bizde gorelim begenelim demi:)

flamethrowerafisa3renklikktn4.jpg

Gerçekten bugünkü performans çok iyiydi... Elinize sağlık... Yetkin abi özellikle tekrar teşekkür ediyorum herşey için... Gönül isterdi tipik sound problemleri yaşanmasaydı ama her konserde oluyor böyle ufak tefek sorunlar...

Böle twin atan bir baterist olmaz... :D çok iyi ben küf ü çok sevdim... ve direk dost grup listesine aldım ileride konserlerde yine aynı sahneyi paylaşmak ve kopan kafa sayısını çoğaltmak için ;) kib dostlar...

çok teşekkürler cantu ;)

arkadaşlar küf'ün son konserinde bizi yanlız bırakmadığınız için teşekkürler. küf artık başka hiç bir konserde birlikte çalmayacaktır.

desteğiniz için teşekkürler.

yetkin demiş ki:
çok teşekkürler cantu ;)

arkadaşlar küf'ün son konserinde bizi yanlız bırakmadığınız için teşekkürler. küf artık başka hiç bir konserde birlikte çalmayacaktır.

desteğiniz için teşekkürler.

Nasıl yani ? Dağıldı mı küf ??? anlamadım ? Ne oldu niye dağıldı nedeni ne ?

Yetkin neden böyle ani bir karar bence aynen böylece devam etmelisiniz tabii ki bilemeyiz neden böyle bir karar aldiğinizi ama umarım geri dönüşü olan bir karardır.

Geri