Midi klavye öneren var mı?

Slm. 200$ a kadar 5 oktav iyi bir midi klavye bilen var mı? cubase de vsti leri çalmak için kullanabileceğim tarz birşey arıyorum. Ne önerirsiniz?

arkadaşlar alakasız olacak ama bu midi klavyeler bilgisayardaki müzik programlarına bağımlı değil mi? normalde ses çıkarmıyor yani(hoperlöre bağlayınca), yada en azından standardın dışında ses çıkarmaz herhalde?
ben normalde gitar çalıyorumda, bu armoni olayına başlamak istiyorum ve armoniyi klavye üzerinde daha rahat sökersin demişlerdi bi forumda, midi klavyeler daha ucuz oluyor normallere göre, o yüzden ilgileniyorum, bana da bi tavsiyede bulunur musunuz? (ilkokul 5 te ders almıştım birkaç ay :) )

Evet normalde hiç ses çıkarmıyor, sadece programlar ile kullanılıyor. Bu arada gitar da çok güzel bir armoni aletidir. Tabi Piano üzerinde görmek daha anlaşılır.

MarTI_Jonathan demiş ki:
Fiyatı çok uygun gözüküyor, herhangi bir sorun çıkardı mı? Tuşe hassasiyeti nasıl? Sen neden sattın?

Valla compel fiyat performans olarak en iyi midi klavyeyi satıyo,hiç bi sorun da çıkarmadı.Ben custom gitar olayına girdim o işi finanse etmek için satıyorum,hala satamadım fakat yani benim öyle acil bi durumum yok.Zaten cihazımda da hiç bi sorun yok, o yüzden de fiyatı sıfırına birazcık yakın.Tuşe hassasiyeti de oldukça başarılı.usb olması çok büyük avantaj bu yeni çıkan midi klavyelerin,bilgisayara tak ve çalıştır direk ;)

gecoh demiş ki:
arkadaşlar alakasız olacak ama bu midi klavyeler bilgisayardaki müzik programlarına bağımlı değil mi? normalde ses çıkarmıyor yani(hoperlöre bağlayınca), yada en azından standardın dışında ses çıkarmaz herhalde?
ben normalde gitar çalıyorumda, bu armoni olayına başlamak istiyorum ve armoniyi klavye üzerinde daha rahat sökersin demişlerdi bi forumda, midi klavyeler daha ucuz oluyor normallere göre, o yüzden ilgileniyorum, bana da bi tavsiyede bulunur musunuz? (ilkokul 5 te ders almıştım birkaç ay :) )

Neredeyse aynı soruları geçen sene ben de sormuştum bak istersen bi, faydalı bi entry olmuştu.. :)

http://www.turkrock.com/ftopic8272-0-asc-0.html

Geri