Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

@ambarguitars dan Sahibinden.com aracılığı ile salı akşamı plexitone satın aldım. Daha öncesindeki tüm sorularımı cevapladılar sağolsunlar.
İkinci elde 700-750 TL gibi fiyatlara satılan pedalı 800 TL ye taksitle sıfır olarak satın aldım. İki adet fulltone ara jack ve bir adet takım tel hediyesi de yanında. Kargolama hızlı bir şekilde gerçekleşti. Ürün çok sağlam şekilde paketlenmişti.
Kendilerine buradan teşekkür ediyorum.

Barış abi @CAJEMIR ile gayet güzel bol muhabbetli bi alışverişimiz oldu. Barış abi mükemmel bir insan ve sanırım çok fazla ekipmanı var yerini unutabiliyor pedalların :))) kendisine ayrıyetten buradan da teşekkür etmek istedim.

Barış abi @CAJEMIR ile gayet güzel bol muhabbetli bi alışverişimiz oldu. Barış abi mükemmel bir insan ve sanırım çok fazla ekipmanı var yerini unutabiliyor pedalların :))) kendisine ayrıyetten buradan da teşekkür etmek istedim.

est. kardeşim o senin yüreğinin güzelliği :)
çok da bişeyim yok aslında ama kafada bir ton mevzu + biraz da hafıza zayıflığı olunca böyle şeyler olabiliyor :D

@RebelYell İle yaptığımız elektro gitar alışverişin de bana sonsuz güvenip, parayı bir iki saat geç yatırmama rahmen bir sorun çıkarmaması ve sorduğum sorulara sıkılmadan cevap vermesi beni çok mutlu etti. Sizin gibi insanların olduğunu bilmek beni çok mutlu ediyor umarım yeniden karşılaşırız...
Not; Gitar daha kargo da ama olsun... :)

@RebelYell İle yaptığımız elektro gitar alışverişin de bana sonsuz güvenip, parayı bir iki saat geç yatırmama rahmen bir sorun çıkarmaması ve sorduğum sorulara sıkılmadan cevap vermesi beni çok mutlu etti. Sizin gibi insanların olduğunu bilmek beni çok mutlu ediyor umarım yeniden karşılaşırız...
Not; Gitar daha kargo da ama olsun... :)
Ne sorunu olacak canım dedim ya ne zaman istersen ertesi günde olur farketmez diye :) Bu arada Hakan kardeşimiz yüreği çok güzel güvenilir bir insan gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.
Gitar eline ulaştığında tekrar görüşmek üzere.

11.05.2017 tarihinde kendisinden Blackstar HT5R amfi satın almış bulunuyorum dediği gibi sorunsuz tertemiz sıkıntısız bir amfi. Kendisine teşekkürlerimi iletiyorum. @yigitus

Adsız.png

Biz de bugün @The_Nebula ile sorunsuz bir amfi alışverişi gerçekleştirdik. Güvenilir bir kişidir ve muhabbeti de çok iyidir :D Buradan kendisine selamlarımı yolluyorum :)
Merhaba Y.Turan Kardeşim,
Teşekkürler, yturan666'dan AVT50 satın aldım. Alışverişten anlayan, akıllı, makul bir arkadaş. Amfi'si aynen anlattığı gibi çıktı, oldukça temiz kullanmış. Evi, benim evime ters yönde olmasına rağmen, sürekli arayarak nasıl geleceğimi, gerekerse yakın bir yerden arabası ile gelerek alabileceğini hatta evimin yakınına kendi arabası ile geri götürebileceğini bile teklif etti. Yardımsever, güvenilir bir arkadaşımız, sattığı ürünlere göz gezdirebilirsiniz.
Vakit ayırdığınız ve sabrınız için herkese teşekkür ederim, hayırlı alışverişler.

Uzun zamandır pek alışveriş yapmadım ama aklıma gelenler ile ilgili olarak aşağıdaki nickler mevcut. Hiçbir kişi ile sorun yaşamadığımı belirtmek isterim.

aimlessmentality
AykanKK
barrios
battlemaniac
Boutique_Man
cio-vai
Dragonchaser
edizzkral
eraypolat03
evrenozlu
hakimamca
Komikhocuk