Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

Sevgili İlkin'den(@ilkinkazan ) Fulltone Ocd aldım, kendisinin referansa ihtiyacı yok, gerçekten nefis bir insan, çok nazik kibar ve anlayışlı bir insan, darlamalarıma rağmen hiç bıkmadan usanmadan cevap verdi, kendisini kazandığım için çok çok mutluyum, umarım kendisi için de herşey sorunsuzdur :)

Sevgili İlkin'den(@ilkinkazan ) Fulltone Ocd aldım, kendisinin referansa ihtiyacı yok, gerçekten nefis bir insan, çok nazik kibar ve anlayışlı bir insan, darlamalarıma rağmen hiç bıkmadan usanmadan cevap verdi, kendisini kazandığım için çok çok mutluyum, umarım kendisi için de herşey sorunsuzdur :)
Abi kendini anlatmışsın :) iyi niyetin ve güzel yorumların için ayrıca teşekkür ederim, güle güle kullanman dileği ile..

Benim de bir katkım olsun.

Ali_Barut: Geçen ocak ayı civarı site üzerinden anlaşıp konuşup gitar almıştım. Gitar PRS SE custom 24. Sağolsun 10\10. Süper bir insan. Çok yardımcı oldu. Dediği gibi tertemiz bir gitardı. Gitar olarak ilk 2. el alış-verişim. Epey olumluydu yani. Bir bakıyım dedim hala ilan veriyorsa yorumlarımı yazıyım diye. Dediğim gibi 10\10.

Sevgili @novadore ile çok güzel bir alışverişimiz oldu. Gitar söylediği gibi nokta hasarsız olmasını geçtim bir tane toz bile yoktu. Kendisiyle alışveriş yapmak beni çok memnun etti. Herkesin en az bir kere alışveriş yapması gereken yegane insanlardan. Kendisine her şey için teşekkür ederim.

Sevgili @novadore ile çok güzel bir alışverişimiz oldu. Gitar söylediği gibi nokta hasarsız olmasını geçtim bir tane toz bile yoktu. Kendisiyle alışveriş yapmak beni çok memnun etti. Herkesin en az bir kere alışveriş yapması gereken yegane insanlardan. Kendisine her şey için teşekkür ederim.
Güzel yorumun için teşekkür ederim, sorunsuz bir alışveriş oldu, iyi günlerde kullanman dileğiyle.

hazır konuyu görmüşken ben de birkaç ekleme yapayım.
@devastator için açıklama yapmaya gerek yok sanırım, Fender Texas Special ve Seymour Duncan Aps-1 Alnico II satıyorum dedi, benim sx'e takayım mı, nasıl olur dedim, uçar dedi, gerçekten de uçtu :)

@nurialcho 'dan yine DiMarzio Dp170 Blue Velvet aldım(daha önce başkası için yüz yüze de görüşmüştük), herhalde o da sıklıkla alım satımda olduğu için yoruma gerek yok, gayet de yardımsever.

@ervin 'den DiMarzio Evolution Neck DP158 aldım, daha gitarı bitirip takamadım ama gayet sorunsuz bir alışveriş oldu ve gayet yardımcı oldu. taktığım zaman kulağını çınlatırım :)

Sevgili @King Crimson Fabio abimle güzel bir takas gerçekleştirdik. Kendisi sıcak kalpli ve güvenilir bir insan :) Kimsenin kafasında soru işareti kalmasın. Tanıştığıma da çok memnun olduğumu bir kez daha buradan söyleyeyim :)

Çok teşekkür ederim ve tanıştığımıza çok memnum oldum Kaan (@forbiden_city) kardeşim, senin gibi nazik ve iyi niyetli birine herkes güvenebilir.

Geri