Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

Perdesiz nickli arkadaşla Boss BD2 alışverişi gerçekleştırdık ve sorunsuz bır sekılde sonuclandı.Hatta pedal geldıkten sonra nasıl oldugu beğenıp begenmedıgımı soracak kadar düşünceli bir arkadaş.
Alış verıslerınızde kesınlıkle içiniz rahat olabılır...

saygılar

Ze_Us nickli arkadaşım alışverişimizden bahsetmiş. Tam forumdan ilanımı silmeye niyetlenip sadece tanıdığım bir arkadaşıma satmaya o da olmazsa kendime saklamaya karar vermişken ona satmaya karar verdim konuşmalarımız sonucunda. Gayet saygılı bir arkadaş. Parayı gönderdikten sonra pedalı yollayacağımı kabul edecek kadar bana güvenmesini ve bu hoşgörülü tavrını ayrıca takdir ediyorum. Bol blueslu günler diliyorum kendisine :)

enver arkadsımız cok guvenilir birisidir

pedalı sıfırdan farksız coook temız kullanıo ayrıca her şekilde elinden geldiği şekilde yardımcı oluyo bu devirde boyle adam bulmak zor :D

allahım yarepbim çok fena şımardım :) parayı vererek karşılığını ödediniz sanmayın. pedalımla yapılmış güzel bi kayıt da göndermeniz lazım. :) neyse konuyu dağıtmayayım. tekrar teşekkürler ;)

perdesiz ;)

Re: enver arkadsımız cok guvenilir birisidir

hakanfire demiş ki:
pedalı sıfırdan farksız coook temız kullanıo ayrıca her şekilde elinden geldiği şekilde yardımcı oluyo bu devirde boyle adam bulmak zor :D

sanırım bu banaydı hakan bende tesekkur ederım hersey konusuldugu gıbı oldu kendısı durust bır arkadasım dır.... gule gule kullan pedalını

enver demiş ki:
hakanfire demiş ki:

sanırım bu banaydı hakan bende tesekkur ederım hersey konusuldugu gıbı oldu kendısı durust bır arkadasım dır.... gule gule kullan pedalını
evet abi konu kısmına yazmış :)

wild_child demiş ki:
enver demiş ki:
hakanfire demiş ki:

evet abi konu kısmına yazmış :)

tesekkur ederım dıkkat etmemıstım oraya :)

öncelikle geçen hafta cihancobek ten pickguard aldım.Kendisine çok teşekkür ederim.

Bugun ise celan nickli Avni arkadaşımızla cok guzel bir takas gercekleştirdik.Kendisi saolsun beni hiç yarı yolda bırakmadı.Sözünde durdu ve daha onceden anlaştıgımız gibi alışverişi gercekleştirdik. Aletleri anlattıgı kadar temiz ve sorunsuzdu.Kendisine de gt8 in hayırlı olmasını ve kendisine freeshoptan aldıgım viskiyi her yudumladıgında beni hatırlamasını diliyorum.:)

Eyvallah Salih'ciğim, zahmet edip eve kadar geldin, yine zahmet edip viskiyi de taşıdın onca yol. Gt-8'de çok temiz gerçekten. Alışverişin sorunsuz oluşu ve yaptığımız kısa muhabbet de çok iyiydi. Çok teşekkür ederim herşey için.

"DonCorleone" Salih çok temiz ve sözünde duran bir arkadaşımız. Sonuna kadar güvenebilirsiniz.

memos nickli arkadaşla bi alış-verişimiz oldu toplamda sadece 5 dakika konuşmuşuzdur aynen söylediği gibi gitar tertemiz.tek sorun nasıl paketlediyse açamadım bi türlü bide her yanına köpük doldurmuş evin her yanı köpük oldu :D kısacası kendisine güvenebilirsiniz bence..

Hellhound' la gayet güzel bir alış veriş yaptık. Haliyle hiç bir sorun çıkmadı, çıkacağınıda sanmam. Adamın dediği şekilde aldım V-amp promu. Yardımları içinde teşekkür ediyorum.

fender_usa demiş ki:
bu arada benimde geçen hafta içinde

spyh06
drunkensthein
srv

ile çok güzel alışverişlerim oldu hepsine teşekkürler.

bende yazcaktım unuttum..büyük ihtimalle evimde rahat rahat kullandığım internetin son dakikalarında bunu da yazayım vicdanım rahat etsin :) yarına kapattırmış olabiliriz..köksal'dan direksiyon aldım..sıfırdı alet..bir tuşu bozulmuş onu da direk söyledi sonradan problem çıkmaması için..yani dürüst insandır kendisi..güvenebilirsiniz..

sağolasın köksal..

spyh06 nıckli harun arkadasımla bır pedal alısverısımız oldu kendısı bana cok temız bır pedal gonderdı, ayrıca satısı gerceklestırdıkten sonra bıle kargonun saglam bır sekılde ulasıp ulasmadıgı konusunda tıtız davrandı. kendısıne cok tesekkur edıyorum... unutmadan ozbeksel (selcuk) abımızede cok tesekkur edıyorum pedalın kargoya verılmesı konusunda yardımı ıcın... Harun arkadasimla alıs/verıs yapmak bır zevktı, sorunsuz ve hızlı bır iş oldu...

enver demiş ki:
spyh06 nıckli harun arkadasımla bır pedal alısverısımız oldu kendısı bana cok temız bır pedal gonderdı, ayrıca satısı gerceklestırdıkten sonra bıle kargonun saglam bır sekılde ulasıp ulasmadıgı konusunda tıtız davrandı. kendısıne cok tesekkur edıyorum... unutmadan ozbeksel (selcuk) abımızede cok tesekkur edıyorum pedalın kargoya verılmesı konusunda yardımı ıcın... Harun arkadasimla alıs/verıs yapmak bır zevktı, sorunsuz ve hızlı bır iş oldu...

bende enver'e teşekkür ediyorum.alıyorum dedi ve söylediği sürede parayı yatırdı..hiç sorun çıkmadı..kendisinden şüpheniz olmasın.pedaldan memnun kalmasına da çok sevindim..iyi günlerde kullanmasını dilerim..

halilpazarlama ile alışverişimiz oldu. Kendisinden GT-8 aldım. Kuzenime aldırdığım için yüzyüze tanışma fırsatı bulamadım ama tanışmayı çok isterim. Alete gözü gibi bakmış. Çok teşekkürler buradan.

Evlenip, sağlam bir iş bulup şu sıkıntılı günlerini atlatmasını ümit ederim...

Geri