Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

Drb: 3 adet usa strattan çıkma single(aradığım gün buluştuk, dünya tatlısı bir abimiz) :)
Friedman: rg 1527’den çıkma sap ve köprü manyetiği(parasını biraz geç yollamıştım elimde olmayan nedenlerle) :cry:
Vileshome: 2 adet bc rich hum.(daha parayı yollamadan kapıma geldi) :LOL:
Levianet: Fender usa jazz bass (Ankaraya sadece bunu almak için gittim, sağolsun elinden geleni yaptı) :)
Reeve: İbanez crunchy rhtym pedaı(zaten ucuz olan bi pedal için kargo parasını vermiş üstüne üstlük, yanında da 3 tane cillop gibi pena yollamış) :!: 8O

Super millet cidden. cok aktif ve guzel isleyen bir forumumuzun var oldugu cok guzel bir sekilde belli oluyor.

B 8)

Benim en sinir olduğum şeylerden birisi de alet için anlaşılıp süre belirlenip sonra satıcının aleti başkasına sattım diyerek ortaya çıkmasıdır!!!son 1 haftada 2 defa başıma geldi!!!Nicklerini açıklamayı diyorum.Ama gerizekalılık bu resmen.

Cyberknight sinirden kafasını duvarlara vuruyordu en son demek kurtarılmış :D Ama bence isimleri açıklamalı ki insanlar kimle alışveriş yaparken neler yaşayabileceğini önceden bilmeli. Bu bölüm ispiyon bölümü gibi oldu yahu :p iyi oldu iyi

Skull_KruSher demiş ki:
Cyberknight sinirden kafasını duvarlara vuruyordu en son demek kurtarılmış :D Ama bence isimleri açıklamalı ki insanlar kimle alışveriş yaparken neler yaşayabileceğini önceden bilmeli. Bu bölüm ispiyon bölümü gibi oldu yahu :p iyi oldu iyi

Skull_KruSher doğru söylüyor, buraya sadece memnun kişiler yazmamalı, memnun olmayanlarda yazsın ki bizde bilelim kimin iyi kimin kötü olduğunu, yani söyle kim yamuk yaptıysa.

Reeve demiş ki:
Skull_KruSher demiş ki:

Skull_KruSher doğru söylüyor, buraya sadece memnun kişiler yazmamalı, memnun olmayanlarda yazsın ki bizde bilelim kimin iyi kimin kötü olduğunu, yani söyle kim yamuk yaptıysa.

Elbette, zaten ilk basta yazdiklarima bakarsaniz asil fikir memnun olmadigimiz saticilari lanse etmek. Bu cok daha onemli, zira bu adamlar gidip bir daha baskasina zarar veremesin.

Ama bir aleti baskasina sattim, veya satmiyorum diye kacmak cok kotu bir sahtekarlik mi? Valla bence yanlis bir olay, sonucta insanlar buna gore hesap kitap yapiyor. diyelim ben gitarimi 500 dolara satiyorum, baska bir kaynaktan 600 veren olacak olmasina ragmen biri ile anlastiysam 500 dolara bence hair artik satmiyorum diyip kacmak ve 100 dolar daha kazanmak satis ahlakina uymuyor. Ama bu tabi bir aleti alip parasini odememek, yahut parayi alip da aleti yollamamak gibi buyuk bir sahtekarlik degil.

Bundan dolayidir ki sanirim buyuk resim itibari ile sadece gerceklesmis islemler hakkinda yorum yapsak daha dogru olur. Bu durumda satmiyorum diyip kacanlari burada lanse etmeyelim. Ya da bu arkadaslarin yaptiklarini belirtelim ama ikincil bir "kotu" satici kategorisinde olduklarini acikca belirtelim.

B

Yok hacı adamlar fiyatı yüksekten başkasına satıp sonra da satıldı triplerindeler ya da cevap bile vermemek durumundalar...Aleti geçtim bu tavırlar beni sinirlendiriyo!!!

Roth-Azad demiş ki:
Gitarpedal.com'dan GT8 aldım çok sorunsuz tertemiz elime geçti.

Ya bu site ne iş? Ben bu forumda keşfettim, cazip geldi. Paranoyak değilim ama güvenmek konusunda yine de tereddüt içindeyim. GT-8 gümrüğe filan takılmadan geldi mi? Bir de site faal değil şu an sanki, nasıl online alışveriş yapacaz?
Tşk.

cyberknight demiş ki:
Ya kimse memnun olmadığı bir alışveriş yapmadı mı yoksa utanıyor mu açıklamaya? :)=

cyberknight ben yazayım bari madem kaşınmışsın.

hatırlarsan bir sennheiser mikrofonun vardı satılığa çıkardığın. aslında vardı demek yanlış olur çünkü mikrofon hala sende. parasını göndereli ne kadar oldu artık ben hatırlamıyorum ama, banka hesap detayından bakalım istersen. ben diyeyim 1.5 ay sen de 2 ay. hala kargolayamadın mikrofonu?!? üstelik konsere istanbula geldin gittin ama bütün gün telefonun kapalıydı. mesajıma cevap bile vermedin.

bilmiyorum artık ben ne diyeyim? sen söyle....

daedalus demiş ki:
cyberknight demiş ki:
Ya kimse memnun olmadığı bir alışveriş yapmadı mı yoksa utanıyor mu açıklamaya? :)=

cyberknight ben yazayım bari madem kaşınmışsın.

hatırlarsan bir sennheiser mikrofonun vardı satılığa çıkardığın. aslında vardı demek yanlış olur çünkü mikrofon hala sende. parasını göndereli ne kadar oldu artık ben hatırlamıyorum ama, banka hesap detayından bakalım istersen. ben diyeyim 1.5 ay sen de 2 ay. hala kargolayamadın mikrofonu?!? üstelik konsere istanbula geldin gittin ama bütün gün telefonun kapalıydı. mesajıma cevap bile vermedin.

bilmiyorum artık ben ne diyeyim? sen söyle....

Kusura bakma daedalus aslında bu biraz da benim hatam.Alet bendeydi Göktuğ bikaç kere getir sattım,yollamam lazım dedi,başka işlerle ilgilendiğim için gel zaman git zaman unutuldu.Ama şimdi Göktuğda alet,yarın öbür gün yollar heralde sana.Sen acelem yok demişsin,onun için biraz gecikti,tekrar pardon :(

Hellhound demiş ki:
Sen acelem yok demişsin,onun için biraz gecikti,tekrar pardon :(

bunu söylediğim zaman 2 ay önceydi :)

göktuğ'un iyi niyetinden şüphem yok, o yüzden problem değil. hatta göktuğ " Ya kimse memnun olmadığı bir alışveriş yapmadı mı yoksa utanıyor mu açıklamaya? " demese yazmayacaktım bile. zaten attığı özel mesajda da mikrofonu göndereceğini yazmış. bekliyoruz artık. umarım başka problem olmaz.

Bizde zamanında Asgodas (Cesur)'dan bir Ibanez gitar ve bir Create amfi aldık arkadaşıma. Gerçekten problemsiz ve dostça bir alışverişti. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.

Pazartesi günü Mertozz nickli arkadaştan sıfırdan farksız V-Amp2 almış arkadaşlar, ben yanlarında yoktum. Ona da teşekkürlerimi iletiyorum burdan arkadaşlar adına.

Dün de janinelacroix nickli arkadaştan Phonic monitör ve sıfır Shure C606 mikrofon aldım. Gerçekten çok uygun fiyatlara satıyor, hala da satıyor. Vallahi kaçırmayın derim çünkü alınacak çok şey var onda.

Şu an için tam hatırlayamadığım 1-2 alışverişim daha olmuştu. Onlarda da hiç problem çıkmadı. Sanırım Bottomdweller nickli arkadaşa Seymour Duncan Distortion set manyetik satmıştım.

Tüm arkadaşlara bir kez daha teşekkür ediyorum burdan...

Bu arada unuttum yazmayı. Geçen hafta da talhasayar nickli arkadaş Zoom GFX-5'i benim arkadaşa söz vermesine rağmet başkasına satmış, sonra da kusura bakma mesajı atmış. Bu da bilginize...

Ben de yazayım o zaman tekrardan janinelacroix nickli arkadaşla shure beta 58A mikrofon için 150 milyon teklif ettim çünkü 2. el bir mkrofon ve amfi risklidir.Hele ki mikrofon sağlık açısından da tehlikelidir.Yurtdışından 200 milyondan biraz fazlaya getirtebileceğimi ama kendisi satarsa 150 milyon verebileceğimi söyledim.Zaten ilanında önce 180 milyona düşürmüştü.Önce olmaz dedi.Sonra aynen şu mesaj geldi:

Kimden: janinelacroix
Kime: cyberknight
Tarih: Pts 14.03.2005 9:31
Konu: Re: Re: Janine Lacroix
150 YTL uygundur Pc yi mart içinde almam lazım e doğal olarak parada lazım
yeniden ilgilenirsen memnun olurum

Perşembe akşamına kadar İstanbul'da arakdaşım bulunacaktı Ankara'dan ve telefonunu yollarsa mikrofonu deneyip almak istediğimi belirttim.Cevap gelmedi.Tekrar mesaj attım çünkü başlığına benim mesajı okuduktan sonra mesaj yazmıştı ve fiyatları yükselterek tekrardan yazmıştı.Sonra da ortağı ile problem çıktığını ve Perşembe'ye kadar bana döneceğini belirtti.Ha bir hatası da 400 milyona aldığını söylemişti bana mikrofonu ama yarısından daha ucuza sattığını bliertmiş başlıkta.

Yine sinirlendim neden?Bir kişi ile anlaştıktan sonra lütfen az buçuk veya çok paralar için vazcaymayın!Bu biraz kişiliksizlik oluyor!Karşınızdaki de ona göre planlar yapıyor ve sonra mahvediyorsunuz.

Yazık ne demek düşer başka...

abi cakewalker dan 7 telliyi kim aldı :evil: biz alıcaktık, 3 günde gitarmı satılır ya :!: şaka biyana bizim eşşekliğimiz kesin bişey söylemedik adamda satmış.. ;)

Geri