Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

Sevgili @fade2black ile bugün toplu bir alışverişimiz oldu ülke gündemine meydan okurcasına, forumdaki genel tabiri kullanmak gerekirse kendisini bilen biliyordur ama güvenle alışveriş yapabileceğiniz, daha da ötesi bilgi birikiminden fazlasıyla faydalanabileceğiniz değerli bir arkadaş..

Sanıyorum @uvidinli Uğur abimize referans olmaya gerek yok ,olmadığı gibi haddimize bile değil ;) Uğur abi dünya iyisi şeker mi şeker ve acayip yetenekli bir abimiz (y) sanatçı adam sonuçta çokta şaşırmamak lazım aslında :)
Ekipman desen yok yok , hepsi koleksiyonluk
Bu vesile ike kendisine misafirperverliği için tekrar çok teşekkür ediyorum
Selamlar sevgiler

Sanıyorum @uvidinli Uğur abimize referans olmaya gerek yok ,olmadığı gibi haddimize bile değil ;) Uğur abi dünya iyisi şeker mi şeker ve acayip yetenekli bir abimiz (y) sanatçı adam sonuçta çokta şaşırmamak lazım aslında :)
Ekipman desen yok yok , hepsi koleksiyonluk
Bu vesile ike kendisine misafirperverliği için tekrar çok teşekkür ediyorum
Selamlar sevgiler
Est. adaşım, o senin altın kalbinden, sevimli ve kaliteli kişiliğinden kaynaklanıyor...:)(y)
Her zaman beklerim kardeşim @dream
Sevgiyle kal sevgili @dream...:)

Sevgili novadore ile yine şık hızlı ve güvenilir bir alışverişimiz oldu :) saolsun çok düşünceli kendisi:) fakat arkadaş o euro varya euro. ne zaman birşeye niyetlensek diş gösteriyor arkadaş:) az kaldı bitarafımızı ısırıp koparmasına... yazık ülkeme çok yazık....

Sevgili novadore ile yine şık hızlı ve güvenilir bir alışverişimiz oldu :) saolsun çok düşünceli kendisi:) fakat arkadaş o euro varya euro. ne zaman birşeye niyetlensek diş gösteriyor arkadaş:) az kaldı bitarafımızı ısırıp koparmasına... yazık ülkeme çok yazık....
Güle güle kullan sevgili @tuff, ptt kargo umarım üzmemiştir seni.. ülke içinse biz umalım yine iyisi olsun bir denge bulacaktır er ya da geç.. öbür türlü zaten düşünmesi bile tüyler ürpertici..

yok kardeşim bir sıkıntı:) esasında öyle deme gerçekten ptt kargo baya baya başarılı artık:) geçen bilgisayar gönderdim resmen kıta atladı Antalya Artvin:) hiç sıkıntı çıkmadı. bence ön yargıları kıralım ve yurdum kurumunu tercih edelim:D:finger:

Asla alışveriş sayılmaz ama @dingdongdaddy Nickli Onur abim bana ihtiyacım olan pickguardı hediye olarak yolladı, bir de hediyenin hediyesi olarak kendi albümünü de yanına koymuş, kendisiyle hemşeriyiz aynı zamanda, güzel bir dost ve güzel bir insan kazandığımı düşünüyorum, çok teşekkürler abi!

Sevgili @Borknagar nickli Gökhan hocam'dan Boss RC-2 aldım, benim adıma herşey sorunsuzdu :) Kendisi gerçekten çok iyi bir insan, çok kibar, çok sağolsun, varolsun, tanıştığıma çok memnun oldum kendisiyle, alışverişten ziyade bir insan kazandığımı düşünüyorum :)

Geri