Gitar Tavsiyesi 1500 Tl'ye Kadar

'Elektro Gitarlar' forumunda Delirium tarafından 16 Şubat 2012 tarihinde açılan konu

1. Tarzım NeoClasiccal,Thrash Metal ve 80's Metal. 1500 lira bütçem var önerileriniz nelerdir? Aradıklarım en az 22 perde,mümkün olduğu kadar rahat klavye,ve aradığım tarzda ton, şekli şemali çok önemli değil.

Not:Schecter önermeyin lütfen,sapları çok rahatsız geldi bana.

2. Japon ibanez rg 1550 prestige kullanmalisin
    hemde joe satriani imzasi olan :)

3. LTD MH-400'e ne dersiniz, neckthru,emg manyetikler,24 perde,sabit köprü?
    DK2M'yi de düşünüyorum fakat bolt on olunca acaba 15.perdeden sonra zorlanır mıyım diyorum?

4. DK2M ve LTD Mh400 arasindayim hangisini tercih etmeliyim,neden?

5. tabi ki de dk2m !! ltd ye göre floydrose lu bir gitar. ayrıca adı yeter ;)

6. bence de son DK2M Dinky. biraz da 2.ellere bak, uygun olacak ve dikkatini çeken birşeyler çıkabilir karşına.

7. Jackson konusunda hemfikirim. Bir de Ibanez S serisi 470, 570 ler iyidir bu konuda.

8. Peki Charvel Model 2 hakkında ne düşünüyorsunuz?

9. brhn

brhn

1
    0
    101
    selam elimde çok temiz bir rgd 320 wh var zuhal fiyatı 1089 gibi birşey sanırım,bunun dışında gitar sadece 2 ay kullanılmış çok temiz durumda fiyat 870 tl eğeri ilgilenirsen gerçekten tekrar son fiyata birlikte karar veririz.Manyetikler zaten metal için üretilmiş sert tonlu manyetikler.

10. ö.m attım

11. MIM hss dizilimli fender stratocaster.

12. baja telecaster var ilgilenirsen

13. Merhaba düşünürsen çok rahat tam istediğin tarzda ki jackson ımı satabilirim buyurun link : http://turkrock.com/threads/25425/
    Deneyebilirsiniz istanbulda iseniz..

14. Jackson mı, LTD mi dersen her koşulda LTD derim, artık metallin gitarı ESP ve LTD, işciliği ve tonu Jackson'dan iyi. Amerikan Jackson'lara birşey demiyorum. Tüm piyasa LTD der. 1500tl ikinci el MH1000 bulabilirsin, zaten çalınca kalitesini göreceksin ve aradığım gitar bu dersin.

15. Benim o fiyatlarda favorim EC-1000 yada dk2 lerdir ama klavyesi rahat olsun istersen japon rr3 lere bakabilirsin.Tipini seviyorsan çok kaliteli gitarlar.

16. o model 2 yi biliyorum forumdan satılan tek manyetikli olanı diyosun değil mi onu al kardeşim kesinlikle onu al .... ben pazarlık ettim vermedi sahibi satıyorsa halen al o gitarı :D ama istersen bende de bu var o charvel kadar iyidir ayrıca :) ismime tıklarsanız avatardan orda gönderilerde ibanez rg 550 göreceksiniz bir tane o gitardan bahsediyorum...

17. Death

Death

410
    128
    705
    m1000 al geç direk bence. yada mh1000. dk2den falan daha iyidir jacksonun o sınıf gitarlarıyla kıyaslanmaz bence.

Bu Sayfayı Paylaş